Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gastroenterologické vyšetrenie - mám mať strach?

hhhh

bibi123 poslala ma tam obvodna lebo mam problem s travenim...viem ze tam nejdem pokecat:) len by ma zaujimalo co presne mam ocakavat...na co pripravit...obvodna povedala len nech zavolam a objednam sa...ako to bolo u teba na uplne prvom vysetreni?

bibi123

hhhh-na gastro sa chodi na vysetrenia, nie na konzultaciu, takze Ta budu podla mna aj vysetrovat-tak to bolo v pripade mna a aj mojej sestricky.. Ked si sa tam objednaval, tak Ta museli poucit. Neboj sa! Da sa to prezit!:O)))

joni_

pokial by robili nejake konkretne vysetrenie, poucili by ta ci mas prist na lacno a podobne, ak ti nic take nekazali, pravdepodobne ti len prehmata brucho a povypytuje sa a pripadne ta potom objedna na vysetrenie

hhhh

ako vyzera zakladne gastroenterologicke vysetrenie? idem prvykrat a netusim co mi budu robit, nie je mozne ze by hned robili gastroskopiu ze? tak co mi budu robit? iba tak podobne ako interne?

bojimbojim

Na ja mám ísť zo spodu na toto vyšetrenie. Lekárka ma obavi, že môžem mať niečo v črevách čo mi zabraňuje stolici.... dúfam, že nič vážne... mám strach... budem pod narkozou...

GAJA

V MARCI IDEM NA GASTROENTROLOGICKE VYšETRENIE POSLALA MA TAM ALERGOLOGIčKA LEBO SOM ALERGICKE SKORO NA VšETKY POTRAVINY IDU MI TO ROBIť CEZ žALUDOK STRAšNE SA BOJIM AKE TO JE BOLI TO NEPOZVRACAM SA TAM?

damian

Viete preco chodia ti isti ludia tolko na GE vysetrenie? Lebo konvencna medicina robi zasadne omyly. Dolezity clanok o zaludocnej kyselina v spojitosti s ochoreniami na -odkaz odstránený-

a2

ranatka, ano absolvovala som to raz. velmi som sa bala lebo som o tom citala viac negativne ako pozitivne, no verila som tym pozitivnym a bolo to ok. 3 dni pred tym nemozes nic jest. teda prvy den len lahke, posledny uz nic. to bolo dost hrozne pre mna. mas dake problemy ked sa na to pytas?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gastroenterologické vyšetrenie - mám mať strach? - Fórum - ZDRAVIE.sk