Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HERBALIFE

Príspevok v téme: HERBALIFE
karin

Dobry den. Predavam vyrobky HERBALIFE. Ak chcete schudnut, mate problemy napr s cholesterolom, chcete sa zdravo stravovat, chcete z lepsit kvalitu pokosky, vlasov alebo celeho tela??? Ak je to tak nevahajte a ihned mi napiste na email herbalife.d@azet.sk a ja vam o vyrobkoch poviem podrobnejsie a aj vam poradim. Nevahajte za informaciu nic nedate.

mirka 23

Aj ja som nechápala, ako môžeš byť dílerka, keď si dala len stránku. To nad sebou by sa mala zamyslieť Karin.

jaaaa1

no tak dealerka nie som ani keby som to mala zadarmo,pisem to len preto,aby ludia,ktorí o tej stranke nevedia,nemuseli nechavat tu na slovens. dealerov raz tolko penazi a ja si z tamad tak isto kupujem a okrem toho,tu stranku mam z tychto tem.. bud taka laskava a neurazaj svojimi nemiestnymi poznamkami a najma,ked ani nevies,o com pises...

sisisíssi

Ahoj, za kolko predavas? roska som tie ceny porovnavala a preto sa pytam, pytam sa ta konkretne na rad starostlivosti o citlivu prip. suchu pokozku- cistiace, maska, krem...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HERBALIFE - Fórum - ZDRAVIE.sk