Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strach z vyšetrena.

Príspevok v téme: strach z vyšetrena.
maria.

ahojte! zajtra idem na CT srdca. Viete mi prosím poradiť ako to prebieha? treba sa vyzliecť? A môžem dnes večerať a zajtra raňajkovať. čakala som v poradovníku mesiac a teraz sa dosť bojím. a mám klaustrofóbiu. a majú mi pichnúť kontrastnú látku, tak sa bojím, či mi nebude zle. ´dakjem za odpovede.

maria.

A MáM UMELý CHRUP, TREBA HO VYBRAť.
A VIEM, žE BUDEM ASI 9o MINúT čAKAť, KýM Tá KONTRASTNá LAáTKA BUDE účINKOVAť. TO BUDEM SAMA, ALEBO MôžE BYť PRI MNE MANžEL.

barbie

ja som bola na ct hlavy, vyšetrenie prebieha v pohode. Najprv je to bez kontrastnej látky a potom ti dajú infúziu s kontrastnou látkou a "odsnímajú" ťa ešte raz. Ja som alergik, tak som mala pred ct prípravu a dve intravenózne injekcie. CT je v pohode, ale to čo mi bolo potom je ako nočná mora, bolo mi tak zle, že som si išla vyvraciať črevá, je to podobné ako po chemoterapií - tiež ti je tak zle. Ale dá sa to zvládnuť je ti tak zle, že celý deň prespíš a na druhý deň ti je lepšie. Tak to bolo u mna, ale každý organizmus je iný.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strach z vyšetrena. - Fórum - ZDRAVIE.sk