stuzkova:tu alebo v zahranici?

nellya

100% klasická stužková...zahraničie môžeš navštiviť kedykoľvek aj 100krat,ale stužkovú zažiješ iba raz v živote a bude vam to stáť za to...

ewinka

navždy sa zachovaa v pamäti stuzkovaaa... jednoznacnee klasicky oslavit stuzkovu... a vsetko co k tomu patri... je naozaj iba raz v zivote.. a co sa tyka zahranicia... v maji zmaturujete.. v juni mozte ist na nejake druhe dozvuky k moru... :)) ja som mala stuzkovu tento mesiac.. :) a aj napriek vsetkym tym stresom, a problemom,, bolo senzacne...

katta

Aj ja si myslim, ze stuzkova je len raz za zivot. A preto by to mala byt klasika...presne ako sa spieva v pesnicke od elanu...dievcata zmenene satami na damy (alebo tak nejak to je). Do zahranicia mozte ist kedykolvek.

sasha

myslim si, ze ta prava stuzkova, je ta skutocna, je to jednoducho vecierok, so vsetkym, v krasnych satach, s rodicmi, zabava so spoluziakmi, vecer, ktory patri len vam...a kde sa mozete ukazat:-) ja som za stuzkovu doma...myslim si,ze vylety si uzijete aj potom....stuzkova je vsak len jedna v zivote....