KLUB chudnucich =)

luciferka

Ahojte, tak ja sa tiez pridavam, ak teda mozem, ja potrebujem zhodit o cosi viac ako vy, ale tak postupne to hadam pojde, som sa teraz riadne rozjedla, a nedokazem sa ani pre zrkadlo postavit.....a akosi potrebujem pomoc s hranicami, pretoze bude jem vela, alebo vobec nic, ak ma chyti depka.....

patula

ahojte pridawam sa k wam,by som chcela totalnu zmenu uskutocnit aby sa na mna ludja pozerali inac:)aby som mala penu tvaricku bez tuku,chcem celkovo schudnut 6kg,myslimm,ze rozdiel bude vidjet hadam

katu5ik

a rachab, gratulujem k tým desiatim :) ja by som sa tiež tolkých teraz rada zbavila:) a kaslem na diety drasticke.. aj kvoli zdraviu mam nariadenu stravu 5 krat denne, male davky, sladke raz-dva razy za tyzden a mal by sa mi zlepsit metabolizmus:) a ze vraj super pomaha po piatej nepapat..

katu5ik

uch, ja 173 cm a 70 kg:D:D.. ae som 7 kilo pribrala z atk, accch..a leila, radsej si dat tablicku cokolady a ukojit sa ako papat milion naahrad a potom nakoniec aj tak cokoladku:D - ako vravi aj edite sipeky :) ...a tieto PMS stavy su hrozne:):) to ja vtedy chalujem celu chladnicku a nemam dost..a potom sa na seba hnevam:D:D

wewaa

AHOJTE!Ja by som potrebovala tiez schudnut ale len dake 3 4 kila....no povie sa mi to ze len...ale nejde to dako dola..a kolko vazite a meriate vy? ja 170cm a 63kg!=(

leila

ovocnicek, to je dobry napad. No ja mam teraz pred menstrua. a mala by si vidiet ako mam stale chut na sladke. Uz neviem co so sebou, si aj jablcko dam ale nepomoze. Hruza.