Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VYPADAVANIE VLASOV

Príspevok v téme: VYPADAVANIE VLASOV
lessie

Caute zeny,co robite proti vypadavaniu vlasov?Akoze mne nielen ze vypadavaju,ale az velmi extremne,ked si ich umyjem,je ich plna vana,potom ked sa cesem,vycesem dalsie velke klbko vlasov a to este nehovorim,kolko ich je denno-denne na vankusi.Uz som mala byt davno plesata,tak preco to tak je?Co tomu pomha?Beriem aj vitaminy na vlasy cele mesiace uz,ale ziadne vysledky.

RNG

okrem dole uvedenych som vo viacerych temach spomenul ze vypadavanie vlasov a tvorenie acni je uzko spojene so zvysenou hladinou DHT(dehydrotestosteronu).
Tato sa da znizit
zinkom(zvonku aj z vnutra) vytazkom ci
cajom z korenov zihlavy, tak isto znutra aj z vonku,
vitamin B-6 a
pantotenicka kyselina,
a tiez zvonka azelaicka kyselina(prirodny vytazok), ktore sa nachadzaju aj v komercnych pripravkoch ako
Skin Cap a ovela lacnejsi ale rovnako ucinny
Provillus.

neva

presne ten istý problém, napočítala som si pri umývaní 600!! vypadnutých vlasov.
Momentálne je to o niečo lepšie. Beriem zinok, panthenol tabletky, -odkaz odstránený- Tiež používam panthenol šampon a kondicionie - myslím že pomáha hlavne, ked si to nechám pôvobiť dlhšie na vlasy. www.prirodna-lekaren.sk Tiež vodička do vlasov biohar.-odkaz odstránený-

jaja

aj ja mam taky isty problem vsade mam vlasy, ked si ich umyjem je ich plna vana, aj ked si ich cesem je ich plne umyvadlo a ked si ich vyzehlim ani nehovorim.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VYPADAVANIE VLASOV - Fórum - ZDRAVIE.sk