prerusovana suloz riziko?

pimpa

podla mna prerusovana suloz moze sposobit aj psych. problemy u chalana pri sexe a navyse, naco sa obmedzovat, ked existuju kondomy?A spolahlivost proti pocatiu? citala som v lekarskom casopise, ze je len 20%...som z troch deti a vsetci sme na svete vdaka nespolahlivosti prerusovanej suloze. Takze asi tak. Ale sa by som svjho chalana takymto niecim vobec neobmedzovala

kikkka

ziadne riziko urcite s tych kvapiek lasky neotehotnies tazke klidek ..uz tu toho bolo popisaneho strasne vela.tiez som to praktizovala a nikdy sa nic nestalo tak sa zobudte niektori

lyduska

je to tak on ma problem sa urobit trva mu to dlhsie a ked uz to ide tak ho vyberie a koniec to je vzdy len jedno kolo a je to tak raz za tyzden

elka

lyduška, ak nesexujete často, a priateľ to vie ovládať a odhadnúť, kedy bude ejakuovať a vytiahne ho načas, tak raz za čas sa dá robiť aj prerušovaná súlož. ale ak to budete robť pravidelne a častejšie neriskuj a použivajte kondomy. istota je istota.
a aspoň nebudeš prežívať takéto stresy, či si alebo nie si tehotná. pa

lyduska

my planovane nic nemame, test som si robila a vysiel negativne myslite ze si mam este jeden urobit, tento tyzden by mi mali dojst moje dni ved viete co myslim