Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krcove zily a Hormonlana antikoncepcia

Príspevok v téme: Krcove zily a Hormonlana antikoncepcia
gabinka23

chcela by som sa poradit. Mam 17rokov a krcove zily mame dedicne v rodine mam ich uz od asi12tich slabe na oboch nohach. Bolievaju ma ked dlho stojim,problem je taky ze sa bojim. Nedavno som si bola dat prvy krat predpisat hak(regulon)a mam strach ako moze antikoncepsia ovplivnyt moje varixy? budu sa velmi rozsirovat? nemoze sa mi nieco stat? prosim poradte

1111

Ja som si tiez uz davnejsie chcela dat predpisat HAK, ale krcove zily ma dost clenov nasej rodiny a aj mne sa uz par vytvorilo a tiez ma niekedy bolievaju nohy, napriek tomu, ze som este mlada. Nakoniec mi MUDr. nepredpisala HAK, pretoze som mala krvnymi testami zistenu zvysenu hladinu trombocytov /zrazanie krvi/ tusim o 1 cislo nad normu a tak MUDr. povedala,ze nebudeme riskovat, aby ma HAK nahodou nezabila. Takze radsej byt bez HAK, ako by to malo dopadnut inak.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krcove zily a Hormonlana antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk