ztaihnuty kondom,co teraz?prosiiiim poradte rychlo

Príspevok v téme: ztaihnuty kondom,co teraz?prosiiiim poradte rychlo
sunnysweetie33

ahojte..vcera sa nam pri milovani stala neprijemna vec,ked som zliezla z priatela,tak mal ztiahnuty kondom,drzal sa mu iba na spicke..a ai sa nespravil,to bolo tak zo zaciatku..ale podla mna s atam uz mohlo nieco nachadzat a dostat do mna..bol to sice trei den po menzese,kt. by mal byt este neplodny den,ale aj tak..mam bezat do lekarne po postinor???poradte rychlo prosiiiim..diky :)

sunnysweetie33

MIA,ale ja som vazne mala zmeny nalad a ked ti mam pravdu povedat,tak som nemala ani chut na milovanie..ale aj ja uz zase zvazujem tabletky,ale nevieeeeem..zase budem jak prasa? :(((

mia

hmmm, tak to Ti neviem poradit, este pred mesiacom som mala presne taky isty problem ako ty. praskol nam kondom, nasledne som si vzala postinor ale milovanie uz nikdy nebola bezstarostne, obaja sme boli v neustalom strese a nedokazali sme sa poriadne odviazat. teraz som uz druhy tyzden na tabletkach a nejake vyrazne zmeny nepocitujem ani na svojom tele, spravani, ci libide. podla mna je tato zalezitost aj o autosugescii a ja si nahovaram, ze mi nic nerobia. viem,ze mi skodia na pecen a preto ich nechcem uzivat dlho ale nepripisujem im nejake depresivne nalady, neschopnost dosiahnut orgazmus...atd.akonahle zacneme brat tabletky zrazu mame takmer vsetky symptomy, ktore su na pribalovom letaku:o)))

sunnysweetie33

po tom svinstve sa citim vazne zle,normalne mi bije strasne rychlo srdce a nemozem riadne dychat a bolia ma vajecniky a hlava..je to na ..........

sunnysweetie33

ja vazne neviem,co budeme robit..ved takto/so stresmi je to onicom normalne sa mi to milovanie zhnusilo..s antikoncepcoiu som nemala dobre skusenosti..pribrala som 6kg,mala som zmeny nalad a nikdy som nemohla dosiahnut orgazmus.. tak..preto sme to riesili s kondomami,ale ani to,ako citate nam nevyhovuje..ja uz vazne neviem..som z toho zufala..ach jaaaaj

alo

Stalo sa nám s priatelkou skoro to iste. S tym rozdielom, ze som sa urobil a kondom ostal v nej. Dnes uzila Postinor a citi sa zle.
Aky by ste mi doporucili kondom? ten skoro osudovy som navliekol do polovice penisu a dalej to uz neslo. to bolo asi ten dovod.

Veronika L.

ono, pokial zvolite dobru antikoncepciu, ja v tom ziadny problem nevidim, uzivam ju uz 3 rok a okrem toho, ze sa mi vyrazne zlepsila plet ma to aj mnoho dalsich vyhod, nemusim sa bat, menzes nie je taky bolestivy a dostanem ho vzdy pravidelne. Ale ak ti antikoncepcia nevyhovuje a kondom nie je nic moc na pravidelne pouzivanie,mozno by nebolo od veci zacat pouzivat ten cipok alebo kruzok co sa aplikuje raz za mesiac..... co ine nam zostava?????????? mozno dat hrasok medzi kolena :)

sunnysweetie33

kupila som si ten postinor za 438sk..co uz..aspon budem spokojnejsia..ale takto sa to stale riesit nebude dat..co mam robit?alebo co maju robit mlade zeny,ktore chcu mat sex,ale nechcu antikoncepciu a na kondomy sa spolahnut nedaaaa..co budeme robit mile damy?

kataaaaaaaaa

Vies moja ma to svoje a j plus aj minus postinor je SVINA on toňi moze dost uskodit a hlavne cyklu :( ale ak chces byt 100ˇ% ist tak ho kup je cňsic nakladnejsi ale ...... :( DRZIM TI PALCE !!!!