Duphaston a bolest prsnikov

Príspevok v téme: Duphaston a bolest prsnikov
lulua

Ahojte. Urcite mate viacere skusenosti s uzivanim duphastonu. Ked som ho brala kedysi nic mi to nerobilo... Ale teraz ho beriem(na upravenie cyklu, proti medzimenstruacnym krvacaniam). Ale teraz ma bolia prsniky. Mam ich take velmi citlive. Nemam velke prsia, fakt malinke, ale aj ked lezim na bruchu tak urcitym poloham sa musim vyhybat, pretoze su bolestive... Myslite, ze je to normalne? Ja by som chapala keby tak par dni cu citlivejsie.. Ale to uz je dobre cez dva tyzdne... dakujem

katkaaa

POSLEDNY MESIAC MAM PRECITLIVENE PRSIA. BOLIA MA A NIEKEDY SI NEMOZEM ANI LAHNUT NA BRUCHO. PRED NEDAVNOM SOM SI NASLA NA PRSNIKU AKO KEBY HRCKU ALEBO UZLINU...CO S TYM???

sasha

aj ja som ho brala,asi rok kvoli uprave cyklu...zaberal asi 3 mesiace...potom bolo vsetko ako predtym....v podstate ako keby som ho nebrala...cize mi nepomohol...a tie bolesti su podobne...ale uz urcite miernejsie...

sara13

A nemate z nich ked ich zacnete uzivat prve dni take divne stavy (nervozita, depresia), ja stale len vrcim a mam kolisanie nalad. Ja ich beriem kvoli uprave cyklu nakolko som velmi dlho brala antikoncepciu a bez nej som menzes nemala tak mi predpisala tieto lieky. Upravi sa mi to s nimi, ake mate skusenosti?

tina

Ahoj lulua
Ja mám rovnaky problem brala som Duphaston (aj tam mi nepomohol) a teraz mam citlive prsia, spat len tak aby som na ne netlacila a okrem toho mam aj citlive bradavky. Ja mám aj cysty, bola som na sone, ale ze je to OK. Tak cakam ze ma ta bolest prejde (davam si rozne hladive kremy) no zatial sa nic nemeni. Tebe to preslo?