asi mam zuzenu predkozku

stanley1

anoano : .. ja som mal tiez zuzenu .. a tak ze priemer otvoru bol asi pol cm .. a teraz bez probleemov stiahnem aj ked je v pozore..

anoano

no pozor! zalezi na tom ako velmi to nejde pretiahnut! ak to naozaj nejde resp. ta dierka je veelmi mala prilisnym snazenim by si si mohol sposobit vazne komplikacie a to sice ze sa ti ju podari pretiahnut ale penis si priskrtis cim ho mozes vazne poskodit..urcite s tym skoc k urologovi..vobec to nie je hanba je to zdravotny problem tak ako kazdy iny

reee

nic neobrezuj,to bude v pohode,len si ju pomaly natahuj.mozno to bude trochu boliet zo zaciatku,ale to zvladnes.ono sa to roztiahne a vsetko bude ako ma byt

anoano

samotny zakrok trva asi 2 hodiny..boli hlavne ta druha cast a to sitie a potom asi 3 dni aj mocenie stipe ale potom je to uz ok..prve 3-4 dni po zakroku su zle..potom uz je to ok..v kazdom pripade sa to da vydrzat a ak chces so svojim kamaratom nieco aj preskumat nemas na vyber

bolek

no...obriezka zrejme..cena je 3 az 5 tisic korun..stehy sa hoja asi 14dni..a boli to..no tak priemerne...ale si chlap nie?!:)

anoano

mal som ten isty problem..treba s tym ist k urologovi..vo vacsine pripadov je nutna obriezka..samotny zakrok je trochu bolestivy ale da sa to vydrzat..neni to az take strasne..ale stoji to za to..prve dni po su dost blbe ale po tyzdni max po dvoch je vsetko uplne ok a musim povedat ze to stoji za to..cena je cca 3 000sk..odporucam ale chce to trochu odvahy

jozeff2

aj ja mam ten isty problem,
napiste pls. nieco k tomu.V historii je stale to iste , ze si treba kupit nejaku masticku.