Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

p o z n á t e . t e n t o . l i e k . ?

Príspevok v téme: p o z n á t e . t e n t o . l i e k . ?
ivka...

ahojte! mám 39 rokov a na hrudníku sa mi vyhodili dosť škaredé vyrážky. bola som u kožnej a povedala, že je to post-pubertálne akné. štyri najškaredšie mi vypalila tekutým dusíkom a mám si ich natierať DIFFERINE gelom. máte s týmto gelom skúsenosti? a nie je účinnejší zinnerit? ďakujem

cickamicka

janka.., differine sa nanasa 1x denne, zycajne vecer..isotrexin 1-2x denne, po zaschnuti gelu si mozes naniest nemastny makeup..

janka..

aj ja mám podobny problém. už mám 29 rokov a teraz sa mi vytvorili podobné vyrážky. tiež mi predpísala DIFFERINE GEL a ešte k tomu ISOTREXIN gel.
ale zabudla som sa spýtať ako to natierať. ktoré ráno a ktoré večer, alebo koľkokrát za deň? prosím pomôžete?

PharmRamon

Mylsím že kožná lekárka predpísala úplne najlepšiu voľbu pre tvoj prípad.
DIFFERINE gél obsahuje ako účinnú látku adapalén, ktorý má komedolytický účinok. To znamená že rozpúšťa upchaté póry. Je vhodný aj na tažšie prejavy ako papuly a pustuly, ktoré sa nachádzajú aj v oblasti dekoltu a taktiež vhodný pre dopselých.
Účinná látka adapalén nepatrí medzi ATB. Je to látka ktorá má podobné vlastnosti pri liečbe kožných ochorení ako deriváty vitamínu A(protizápalový účinok.

jaja

Podla mna by ti to zynerit velmi podrazdil...neviem ale podla mnato strasne vysusuje a je to neprakticke na nanasanie na hrudnik...kedze sa lahko zotrie lebo on sa tak velmi nevsttrebava ako nejaky gel...a je ten gel antibiiotikum ??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

p o z n á t e . t e n t o . l i e k . ? - Fórum - ZDRAVIE.sk