Podme chudnut do 24.12

Príspevok v téme: Podme chudnut do 24.12
lucka

Ahojte,
rozhodla som sa schudnut a vyformovat si postavu. Mojim cielom je do Vianoc schudnut 4 kg. Meriam 168 cm a vazim 73 kg. Moja normalna vaha bola vzdy 65-64 kg. Taku vahu by som rada mala do konca februara.
Od dnes nejem ziadne sladkosti. Jem vela ovocia,zeleniny,pijem vela caju bez cukru. Denne budem cvicit minimalne hodinu bicykel,potom posilnovanie alebo aerobic.
Prida sa ku mne niekto?
Kazdy piatok si tu do 24.12 napiseme nase vysledky vazenia a poradime si ako sa komu podarilo dat dole kila.
S pozdravom Lucka chudnuca

domčurik2

Dost makam vo fitku,chodim na beziaci pas a ja si ho najviac chvalim a bavi ma to viacej ako aerobik a absolutne som nezjedla este nic sladke,co ja som na nom zavisla.podla mna teraz mi to este pojde trosku dole a potom sa to zastavi,moj problem bol asi ten,ze ked som chodila cvicit,ze som sa vazila a stale som mala nervy,ze preco vaha stoji a preto som s tym stale prestala a teraz som to pochopila,tak asi tak...a inak uz idem z vahy 75 a 73,4som mala,ked som zacinala s vami...

fiatka

baby, prepacte, ten prispevok z 9:57 som pisala ja. len ked som odpisaovala na prispevok rachabb som sa pomylila v mene :)

lucka

Ahojte baby ja makam naplno,dodrzujem zdrave stravovanie.V nedelu som zvedava, ktora kolko z nas schudla.
domčurik2:behom 5 dní si schudla 2,2 kg?o robis,ze tak rychlo chudnes?

domčurik2

pre Rachabb no mne to ide celkom fajn,prave papam chlebik s paradajkou mnamnam,no z vahy 73,4 mam 71,2 a vcera som bola makat vo fitku,tak mam super pocit a vam kocky ako to ide?

rachabb

rachabb ahoj, no posledne dni nic moc, nejako sa mi zastavila vaha, ale nevadi, treba vela trpezlivosti.. a vy ostatne? baby, nemyslite si, ze som nejaka anorekticka. Este pred rokom aj pol som aj ja mala 73kil. Do leta som schudla na 60 a teraz som si povedala, ze do vianoc chcem uz povodnu vahu..nevidim na tom nic zle..a drzim vam palce,napiste keby chcete radu alebo tak:)

majkaaa

Rachabb,neobviňuj ma z toho,čo som nenapísala.Ja som v žiadnom príspevku nehodila všetky chudnúce dievčatá do jedného vreca,ale skutočne som poukázala LEN na tie,ktoré chcú chudnúť a už teraz majú podváhu.A takých je tu veľa,preto to množné číslo.A myslím si,že práve teraz trafená hus zagágala.
Ja naopak podporujem všetky,ktoré majú skutočne kilá navyše a chcú ich dať dolu.Napísala som to tu dosť jasne.Ale zdravie máme len jedno a je len na nás,ako si ho budeme utužovať,chrániť. Ak chce chudnúť dievča,ktoré tú nadváhu,či dokonca obezitu skutočne má,robí niečo pre svoje zdravie,ale ak si dá záväzok schudnúť taká,ktorá má podváhu,tak s tým zdravím hazarduje.V tom je pointa mojich príspevkov.A môže mi byť jedno,čo si o tom podaktoré myslia,či ma znesú pod čiernu zem. Pripájam sa k tomu,čo napísala xnusoba...stresy z toho mať nebudem.

rachabb

Majkaaa, xnusoba, o co vam vlastne ide? Vadi vam ze sme si dali ciel v chudnuti a chceme ho dosiahnut? Ja sa s vami nebudem natahovat ci je to spravne alebo nie. Myslim ze nazov temy hovori za vsetko, tak neviem o com vam vlastne ide? Robite tu zbytocne nervy. Majkaaaa, ja chapem ze ak poukazujes na anoreticky tak to myslis dobre, ale prepac, ak to napises na vsetky a v mnoznom cisle, tak nas velmi nepodporujes. Radsej si tie rady nechajte, ak maju byt len kriticke. Vdaka.