IBA TO HRAJE...???

Príspevok v téme: IBA TO HRAJE...???
tina

Poradte prosim...je mi to trapne ale:moj priatel nema chut na sex aspon mi to tvrdi uz 4rok sex je u nas len sem tam ale po vcerajsku zacinam pochybovat ci ma má rad,nespi so mnou v spalni pretoze mame 4 mesacne babo...vecer sa ho pytam neprides sa ku mne aspon pritulit...?osprchoval sa a isiel...lahol na bok ja som sa pritulila pockal kym zaspim a prestahoval sa naspät do obyvacky a pozeral nahe baby na internete...to roby casto..poviete mala si zacat ty ale vzdy zacinam iba ja...je mozne ze ho nepritahujem,alebo je vadny...on sa nebozkava,nepohladka...poradte prosim uz mam z toho vztahu depku

alca 1112

Ahoj. Si fakt vo veľmi ťažkej situácii, poznám to ja som bola v takej asi 5 rokov. Môj manžel nemal chuť na sex, nič nepomohlo, ani prádlo, ani rozhovory. Nechcel ísť ani do poradne. Popritom viem, že nemal inú. My sme sa odcudzili natoľko, že sme sa nemali o čom rozprávať. Je to pravda, keď sa hovorí, že keď to neklape v posteli, je to začiatok konca. Nechápem takéto správanie doteraz, ale už to neriešim. Som už pol roka rozvedená, lebo sa to ďalej nedalo. Daj mu toto prečítať a ak mu na tebe záleží, tak bude niečo so sebou robiť. Riešte to - ale spolu, sama nič nevyriešiš, iba sa budeš trápiť. Držím palce.

zeby

no skontrolovala by som aj ten internet.by si sa divila,co moze robit na nete,chat,zoznamky atd.mam svoje skusenosti...

tina

teraz som sa ho zase pytala preco sa tak sprava ci ma inu...ci na internete je nieco zaujimavejsie nez ma doma... tak ze si len namyslam ze ma ma rad a zautocil s tym mam bujnu fantaziu ze snorim a urazil sa.ved mne by tiez stacilo keby sa aspon pomojkal...

to tina

tak mu povedz, ze ti vadi, ze sa tak sprava... a vyhovorky tipu ze je iny mu nezhltni... aj moj priatel to nepotrebuje kazdy den ale zato mojkanie ma rad...

tina

v mobile nic nema,stale kontrolujem az mi je to trapne...inu asi tiez nie ved sedi doma nechodi nikde.Inac sprava sa milo pomaha mi len je chladny...vsetko je o.k.kym sa ho nedotknem...

to tina

tina nevies si dat rady s chlapom??? daj mu podmienku a hotovo.. ved co mozes stratit??? a aspon budes vediet na com si...

tina

ved keby som ho nelubila tak sa tym netrapim,skusala som vsetko akonahle sa ho dotknem akoby ho to obtazovalo sam za mnou nikdy neprisiel a nepovedal ze ma chut...stres v praci nema...,ked sa ho spytam preco...povie ze asi je iny a to je vsetko.preco sa radsej urobi po tajomky tomu nerozumiem...a pritom vyzeram dobre aj postavu mam o.k. ....NECHAPEM