Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotensky test negativny, ale menzes uz mesiac nikde!

sisinka

tehul, tato to ti gratulujem, ja som aj chcela za gynekologom nech mi spravi sono sak tam uvidi ci nieje nieco, ako uz ma to nebavi, normalne ked nieco zjes napne ta a konec radsej uz ani nejem bo sa neoplati....

tehul

sisinka ja mam to iste,presna jak to popisujes uplne,ale som aj tehotna v 1. trim. no nezda sa mi ze to suvisi s tehot. lebo tam su skor ine nevolnosti,tak neviem co to je. a tiez mi to trva asi mesiac. je to hnusne, aj som schudla co nic nemozem poriadne ani pomysliet. fuj

sisinka

ahojte ja mam problem mne nemeskaj menstruacie, mam ju pravidelnu, moj problem spociva v tom, ze mam kazdy den, viackrat do dna problem s tym, ze ked nieco zjem tak ma je na vracanie, par krat som aj zo zachodom kamaratila, vypijem kavu a je to tu znova, zjem nieco a zas niekedy aj ked nic nevypijem, nezjem len si spomeniem na nejeke jedlo a napne ma, tehotensky test som si robila a bol negativny, nerozumiem trva to uz mesiac moze to byt zo stresov alebo co?

andy

Meškajúca menštruácia má viac dôvodov, nielen tehotenstvo. Urob si pre istotu ešte jeden test a potom skoč za gynekológom, môže to byť liekmi, zápalom, stresom, hocičím...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotensky test negativny, ale menzes uz mesiac nikde! - Fórum - ZDRAVIE.sk