Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znicili mi zivot

Príspevok v téme: Znicili mi zivot
carrie

Moji rodicia mi znicili zivot.Od malicka som vyrastala v hadkach...matka si totiz vzala otca len kvoli peniazom je to podnikatel.Ako malu ma psychicky tyrala.Ked som prisla dom zo skoly vsetci sme mali kolo nej obskakovat.Ona jedla v obyvacke my v kuchyni..od telky sa nikdy neodlepila.Vybrala mi aj manzela ktoreho som potom ale opustila lebo ma podvadzal.Zdalo sa ze peklo na chvilu prestalo dokonca som nasla novu lasku.Rodicia ma zamestnali.Lenze prilis sa nam pchaju do sukromia mame dve male deti a ked im daco kupia tak mi to potom vykrikuju.Z mojho priatela si urobili poskoka to ako ho vyuzivaju uz presahuje vsetky medze.A ked stratil pracu.....vyhodili ma z roboty aj oni.Sme sami s dvoma detmi.Kazdy den dostavam vyhrazne sms-ky.Ak nebudem pocuvak tak ma zabije atd....mam 31rokov a musim zit podla jej predstav.Neda sa s nou porozpravat velakrat sme to skusali hned vrieska.Som unavena mozno sa vam to zda nenormalne ale...nenavidim svoju matku.Otec sa len na vsetko tichucko prizera a radsej mlci.Verte ci nie....bola by ma schopna udriet este aj teraz.Ma ma obtocenu kolo prsta v noci nespim cakam dalsie sms trasiem sa nejem,uz som schudla 10kil.Je zo mna troska.A ona...ak by ste ju hladali tak sedi v niektorom salone krasy a mina otcove peniaze.

andy

Ahoj. Takže trocha pokrok. Nepracoval tvoj manžel náhodou u tvojho otca? Už si to uplne nepamätám, ale fakt sa treba od nej oslobodiť, ona nie je normálna. Napíš nám, ako to pokračuje. Drž sa

simca26

Ja sa ti velmi cudujem viem zhe vzhtahy nie su lahke ale tot je nenormalne kazdy ako sa vravi sme nejak chory ale na toto treba odbornika tvoja mama ma vazne problemycudujem sa ti ze s nou udrzujete kontakt zmen cislo a na nic neodpovedaj nebav sa z nou a ked neda pokoj nechaj sms a povyhrazaj sa jej udanim za obtazovanie vyhrazanie sa atd urob razny konec ved si dospela zena hlavne pre svoje deti

carrie

Ahojte.No konecne som si nasla pracu aj moj priatel a ona?Posiela na mna socialnu sestru vraj kvoli tomu ze mame v spalni telku aj pocitac a na deti posobi skodlive uv ziarenie.Ale ved ja na pc nemam ani casu.A hlavne nie su zapnute ked deti spia.Preboha co este vymysli.

liana...323

Mila Carrie,
rodín ako ste vy je na SR xy. Teraz narážam na dve malé deti, matka na materskej, otec nezamestnaný. A čo robia? No otec si hľadá prácu, podľa finančnej potreby si ju nájde aj matka. Ale hlavne, nečakajú pomoc od rodičov. Koľko rodičov by aj pomohlo, ale jednoducho sa im nedá, tak mladí sa snažia sami. A to je váš prípad. Ste zdraví, máte chuť do života, inšpiráciu, tak makajte na sebe... Dokáž svojej chorej matke, že nie si od nej závislá. Lebo to si o tebe ona myslí. A práve opak je pravda. To ona je závislá na tebe. Veď máš fantastickú priležitosť ukázať, že to zvládneš bez nej, či už v mieste bydliska, alebo mimo. Inak, podľa štylizácie viet a pravopisu súdim, že si inteligentná baba, tak hlavu hore a hor sa do normálneho života... A ešte niečo, ak ju nedokážeš ignorovať, tak na ňu zaútoč jej zbraňami. Viem, trochu drsné, ale hra ktorú s ňou hráš je drsná!!!! ROZMÝŠLAJ

monika9

je tazke prerusit kontakt s rodicmi ajked ich nenavidime bojime sa zajtrajska,mame vycitky....neboj sa to pominie,zmen si cislo,deti daj do inej skoly alebo skolky,najradsej zmen bydlisko aj ked to nebude lahke na teba zrejme stastie caka niekde inde nez tam kde si,neboj sa urobit ten krok,vela stastia...

sunnie

mas najvyssi cas zobrat zivot do vlastnych ruk a zacat niekde daleko odznova. aj tak sa cudujem ze si to vobec takto dlho vydrzala,ja by som teda nervy na to nemala, aby sa mi stale staral niekto do zivota. radsej chudobna ale v klude, stastna s manzelom a detmi. okrem toho urcite nie ste taki neschopni aby ste sa nevedeli postarat sami o seba.

leila

Aj moj otec mal za komunistov plno penazi ako zapasnik dunajplavby. Dovazal plno zlata a inych surovin zo zahranicia, ked padol rezim, zacal podnikat. Mozno aj carriin pripad je podobny.

andy

Daktyl: neviem, prečo by si to vymýšľala, nevidím dôvod a ak aj áno, je to každého vec. Nikoho z nás to nezaťažuje jej odpísať, koho áno, nech nereaguje.
Carrie: drž sa, takto to nemôže ísť ďalej, určite s ňou preruš kontakt, veď sa nemusíš sťahovať, len si zmente čísla, nepusti ju do domu a hotovo. Ozvi sa nám, ako to pokračuje.
P.S. Mám taký pocit - keď deň pred podpisom zmluvy ti dala padáka - že potrebuje, aby si bola na ňu odkázaná. To jej odopri a bude hotová

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znicili mi zivot - Fórum - ZDRAVIE.sk