ALOE VERA

Príspevok v téme: ALOE VERA
miska2008

Máte zdravotné problémy?Poradím.Už 30 rokov je naša firma na trhu a pôsobíme v 135 krajinách.S akým koľvek problémov ma v prípade záujmu kontaktujte mailom.Aloe je ako ste si všimli dosť ospevovaná,ale pozor,lebo nie každá firma ponúka to čo sľubuje.My garantujeme aj vrátenie peňazí.Nečakajte dlho,lebo choroba postupuje rychlo.ALOE VERA!!!

aloeveraplus

mozem odporucit jeden produkt (kontakt na e-mail) ide sumive tablety s vysokou koncentraciou aloe vera a certifikatmi kvality vratane IASC. obsahuju len jediny konzervant - kyselinu citronovu. ide momentalne o vyrobok s najvyssou koncentraciou aloe vera (ekvivalent s 1,5 litra aloe vera gelu) na trhu. v papierovej krabicke je 30 samostatne vakuovo balenych tabliet, takze je moznost hodit do tasky par kuskov a v praci alebo hocikde inde pouzit (staci 2dcl vody). netreba to drzat v chladnicke a nezabera to vela miesta

kaciatko_7

a pre miska2008: ake konzeravcne latky obsahuje to aloe od flp... je potrebne sa zaregistrovat, ked si ho chcem kupit?

kaciatko_7

pre miskanr: nikdy by som to aloe od lr nepila... jake to je prirodne ked to balia do plastu, a konzervuju benzoanom a sorbanom... fuj

joni_

ahoj, mozete napisat ktori vyrobcovia aloe su kvalitni? a ucinni? pocula som vela o LR aj verim ze to fakt pomaha, len je to tak drahe ze mi spadla sanka... velmi by som sa chcela dostat zo svojich zdravotnych problemov, lenze, hmm, financie....

Miskanr

Nie nemám ale mala som alopecia areata ak vieš čo to je. Vypadali mi vlasy na polovici hlavy a bolo to dosť nepríjemné.trvalo mi 2 roky kým mi na hlave vyrástol prvý vlások. A kvalita vlasov nebola boh vie aká. Ale od kedy pijem aloe vlasy mám naozaj super. Dlhé, lesklé a pevné.