Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ALOE VERA

Príspevok v téme: ALOE VERA
miska2008

Máte zdravotné problémy?Poradím.Už 30 rokov je naša firma na trhu a pôsobíme v 135 krajinách.S akým koľvek problémov ma v prípade záujmu kontaktujte mailom.Aloe je ako ste si všimli dosť ospevovaná,ale pozor,lebo nie každá firma ponúka to čo sľubuje.My garantujeme aj vrátenie peňazí.Nečakajte dlho,lebo choroba postupuje rychlo.ALOE VERA!!!

kamoska

Čítam to tu čítam ....a akosi Vám babenky unikla podstata. Čo keby ste radšej nám nevzdelaným vysvetlili, prečo by sme mali užívať aloe, v čom nám to pomôže....a tak

RNG

laura, ja som tu retaz skratil na velkovyrobca, predajca.
Preto som si mohol dovolit mat nizsie ceny ako ini.
Co sa tyka tych "pecati kvality" nic nie je prisnejsie a spolahlivejsie ako peciatka GMP, kde nezavisla a najvacsia organizacia vyrobcov doplnkov(NNFA=Natural products Association)) ma svoje a nezavisle laboratoria, kde v lubovolnych casoch beru vzorky z obchodov a kontroluju ich obsah vo viacerych laboratoriach simultanne a ked obsah nesedi alebo obsahuje cokolvek, co tam nepatri, prislusna vyrobna firma strati pravo peciatku GMP pouzivat.

Miskanr

Milá Laura mi sa tu nehádame a ani tu nikto nepreferuje to alebo to. Každý je presvedčený o svojej pravde a svojich výrobkoch htoré ponúka. Ja som presvedčená že LR je lepšie a tu máš argumenty.
Na každom výrobku je napísabý podiel aloe vera kolko každý výrobok obsahuje a to je spečatené inštitútom ISAC a frezénius. To Flp nemá a ked ti niekto povie že má 99% môže to byť pravda, ale aj nemusí. U LR si to prečítaš a vieš že to tak je. Dalej technológia spracovania je iná.Miska2008 ju tu nenapísala tak že nemôžeš porovnať. Ale najmä skúseností moje a ludí ktorý mi to užívajú sú tie najdôležitejšiea mám ich veru dosť. A je to veľmi dobrý pocit ak ti niekto zavolá a poďakuje. No ja som presvedčená a svojom a Miška2008 o svojom. Viem ešte že by som si nekupovala aloe v lekárni. Ty si kúp kde chceš.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ALOE VERA - Fórum - ZDRAVIE.sk