Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lesky A Balzamy Na Pery

Príspevok v téme: Lesky A Balzamy Na Pery
kejttynka

ja nwm aky lesk na pery si vybrat teraz mam z oriflame sugar glaze...je dobry aj dobre vonia ale uz ho mam malo a chcela by som si kupit novy ale nwm sa rozhodnut..chcem strieborny biely alebo nejaky taky odtien ktory aj zosvetli pusu...moze obsahovat aj male ligotky(take casticky) videla som baby ktore mali take lesky ale neviem nic take najst...mozno som narocna ale skuste poradit nejaky dobry lesk...dakujem

zankaaaa

No tak ja mam taky z oriflame gloss booster a je velmi dobry, pekne ziarivy alebo este je dobry aj od loreal glam shine su tam take pekne trblietky.Su velmi dobre.

d*racik

zdravim :) odporucam labello UV Alpin je tuhsi a staci tenka vrstva pre hladke hebke pery , ak je volnku zima nepopraskaju ma aj UV a cenovo vyhodny .. inak som pocula ze vela pouzivania lesku a balzamu skodi pretoze pery si zvyknu a potom zacnu sami tvorit supinky su suhsie ..

lulca

myslim si ,ze RubyRose nie je taky smejd....spiralu a make-up by som si od nich asi nekupila ,ale tiene a niektore lesky su super!!!
ja som minule mala Glam shine 6H od Loreal a lipfinity od Max Factor a ruby rose za 60 sk mi vydrzal na perach dlhsie ako tie dlhotrvajuce lesky ,ktore su niekolkokrat drahsie

lasička

no...ruby rose nie tiez nic moc kozmetika, ale daju sa najst aj dobre vyrobky sem tam.....co sa tyka dostupnosti, u nas v ke ju predavaju na blsaku o 80% lacnejsiu ako na tej stranke, predavaju ich aj v malom tescu na hlavnej ale predrazene....no neviem...myslim ze su aj lepsie veci ako ma ruby rose... :)

lulca

No tak z tej stvorky co si tu napisala asi ten Maybelline

ja som mala maybelline ,ten co zvascsuje pery,nazaciatku to stipanie bolo dost intenzivne,ale po case som si zvykla,mam dost velke pery uz prirodzene a s tymto leskom boli obrovske:) niektory si mysleli ze si picham kolagen:)

a potom su lesky RubyRose su super-dlho vydrzia,ale vyzeraju skor ako ruz nez ako lesk,no nevyhoda je ze ich tazko zohnat ja som si kupovala cez www.jvshop.sk

a miss sporty si nekupuj to sa ti neoplati,ked uz tak nieco zo strednej triedy(astor,rimmel,dermacol,maybelline)

ja ti odporucam maybelline:)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.