Bolesť ramena

mino123

Dobrý deň hravám tenis a už asi 2 týždne mali velmi boli rameno a chrbat . Chrabat ma uz tak ze pomali nemozem ani chodit . Tak a chcel by som si kupit niake naplasti na bolesti a neviem nikde najs niaky obchod s nimi tak ci by ste mi nepomohli ??
Ďakujem.

fafo

zdravim mam tiez problem s remenom uz asi 6mesiacov.Tiez sa my to stalo po treningu boxu:trening bol v poriatku nic som necitil ziadnu bolest az na druhy den bolest.zacal som to natierat flektor gelom a bolest ustupila asi po 2 tyzdnoch ale nie na 100%.Pri normalnej polohe je rameno ok len pri vsetkych pohyboch kde zatlacim nadol ako napr pri cvikoch na bradlach tak tam citim bolest.takto to mam asi pol roka ortoped povedal ze to chce cas tak ja neviem.Do posilovne mi dovolil len nemam cvicit cviky pri ktorich citim to rameno tak ja uz neviem.ak niekto ma podobne problemy a vyriesil ich tak nech mi napise cau.

dobyik

Prosim vas ja mam problem s ramenom rok aj stvrt zacalo to po treningu boxu. Podotykma nic som si vten den nenatiahol avsak po treningu som v ramene citil akusi slabost . NO a na druhy den som nemohol ruku zdvihnut ruku nad hlavu, a to bol zaciatok. PROSIM VAS POMOZTE MI ASPON RADU .

candy7

ahoj aj mna hnevalo rameno,ked som sa trocha inak natiahla išlo mi vyskočit ,potom ma bolela celá ruka ,ja som začala užívat prírodné produktyz OKG boli drahé ale mi pomohli a pomohli mi aj na iné veci ja som mala velké problémi s pohybom ale teraz je to v poriadku ked by si chcela tak napíš,.

janino29

kasso A ak si bol u ortopéda ten ti vôbec neodporučil masáž alebo ultrazvuk na ramena? Lebo pri fyzickej namahe su asi u teba dost namahane a preto ti to robi problemy s ramenami