Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim kuknite sem :)

mojatvoja

moja zlata sliepocka jaja, kedze podla nazvu viem, co je obsahom temy, tak tam nepojdem..bohuzial tu je nazov zamerne stupidne zvoleny..takze ta alebo ten, ktory temu o rakovskej zakladal, ma omnoho viac rozumu

jaja

to nebol jej stupidny nazov ale tvoja stupidnost mojatvoja :D:D:D a kvakinko si trapny :D:D mam 14 ale taka traposina aku si napisal ty by ma nenapadla ani vo sne :D

jaja

chodte prispievat do temi Aký mate nazor na BARBARU RAKOVSKU? to je tema uplne odveci...tu sa aspon smajlik pytala na normalnu vec...tam uz ide o bulvar :D smajlik nz...a kvakinko a mojatvoja ZABIJATE SOJ DRAHOCENNY CAS :D

[zruseny8]

prosim vas dost, nehadajte sa tu.
jaja dakujem za vsetko
kvakinko, no tak ked ta to vobec nezaujima, preco si este stale tu a prispievas?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.