SEx 14iek

janka

ja si myslim, ze je to celkom normalne. teda pokial je to z lasky...u mna to napr. tiez tak bolo... a este k tomu dospievaju baby rychlejsie...ved kramy dostavaju uz aj desatrocne.

denisa

pokym nezazijete neraďte,ja som mala 14 rokov keď som zažila prvě milovanie s priateľom som doteraz a mám pekných 24 rokov:)a nikdy to neľutujem obaja sme boli rozhodnutí:)a nemenila bysom to zanič na svete ten zážitok bol krásny...

m-p

samozrejme, že si ublížia...napr. ja mám 14, ale neviem si predstaviť, čo by som asi povedala svojmu manželovi, keby nebol on môj prvý. hm a keď ten chalan ktorý je teraz so mnou nechce čakať, tak nech ide do ....! keď ma ľúbi tak počká a keď neľúbi tak som rada, že som sa ho zbavila...teda to je môj názor

Karoll

Aj ja sa pridavam k nazoru, ze v 14tich urcite nie.
Pravda je, ze dnesne mlade slecny su ovela vyspelejsie ako ich mamy v ich veku. Ale pokial su vyspele fyzicky pevne verim, ze su aj mentalne a pochopia, ze sexom v tak nizkom veku si v konecnom dosledku podla mna len ublizia.

alz-bee

Juuuj, no robila som ja blbosti, ked som mala 14..ale na to clovek dojde az o niekolko rokov neskor, ked nim prestane plieskat puberta:)) Sex som teda nemala, to nie, lebo aj mne to pripada byt velmi skoro. Ale zase tiez nechapem aj take holky, ktore cakaju pomaly do 30ky na toho \"pana praveho\". O tolko sexu pridu za tie roky...nevravim, ze treba skocit do postele s kazdym pre pekny usmev, ale ked uz mam s niekym vztah a citim, ze sa navzajom lubime, tak na co cakat? Na svadbu? Aby nakoniec dosli na to, ze sa sexualne k sebe nehodia? A ruku na srdce-podla mna takych 99percent chalanov fakt vernych nebude, ked im holka povie, ze az po svadbe...A ked niekoho lubim,tak nejde o to, ze mat s nim sex len kvoli orgazmu..tam ide o to, ze byt s nim jedno telo, jedna dusa. A keby som bola uz fakt vzrusena, tak nechapem, ako to tie holky aj tak mozu odkladat...Hehe, to som ale dost odbocila od temy:)) Cize k teme-sex v 14ich nie:)

sash

ja som toho názoru,že je to ešte moc pri skoro..každí máme čas..nič nám nikam neujde..a len aby to bolo?..to je blbosť..raz si to každá bude neskor omnoho wiac vážiť

miminko

ja mám zhodou okolnosti 14 a myslím že baby v našom veku by sa mali zaoberať ešte inými vecami ako sexom ,,,... nikam nám to neujde a treba mať na to aj milovanú osobu nie len tak ... a pecka s tebou nesúhlasím , pretože spoločnosť musí zaujmať čo sa deje s dnešnou mládežou..