Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo je to za bolesť???

Príspevok v téme: Čo je to za bolesť???
leila

Už nejaký čas ma trápi bolesť,alebo skôr také pichanie v ľavo pod rebrami.Nie sústavne ale niekedy viac krát za deň,niekedy vôbec.Už som tým trpela dávnejšie potom dlho nič a posledné týždne opäť.Máte niekto skúsenosti s takou bolesťou?Čo ju spôsobuje a ako sa jej zbaviť?Ďakujem za odpovede

leila

ako mne je jasné že najlepšie je ísť k doktorovi ale akosi nemám kedy...od septembra som nerobila nič iné len chodila po doktoroch (pre zlomeninu) a ešte ma čakajú dalšie opletačky po chirurgii a nie ešte brať další deň volna kvoli dalšej chorobe preto som chela vedieť nejaké skúseností iných s niečim podobným či je to vážne alebo len prechodný stav ...alebo čo...

orgi

No mala by si ist k lekarovi, pretoze za zaludkom je slezina, pod zaludkom pankreas...moze to byt vselico.nejaky zapal...a tak.treba to radsej vyriesit.

leila

Ako kedy včera večer aj ked som kludne ležala v posteli a snažila sa zaspať..ráno potom nič a teraz cez deň chvílami...niekedy viac a častejšie niekedy vôbec..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo je to za bolesť??? - Fórum - ZDRAVIE.sk