ste sa zblaznili?

ewinka

xxxeeee.... neviem co tou temou chcces docielit.. chces rozburcovat a znepriatelit vsetych tych co tu chodia??? maj rozum, nech sexuju aj v 10 teba vies co je po tom, uplne ze nic... ty to ani nevyriesis... ked si panna alebo pannic v 30 kludne... bud... a ze rakoviny... a tie choroby... to nech ta netrapi... to budeme mat my... a nie ty... ok?? a nie som ziadna hlupa sliepka! ok??

ikuska

no aj ja mam 18, skoro 19.byvam s priatelom 2roky a pred 17-kou som zacala so sexom...ked sa niekto na to citi a dotycneho/dotycnu NAOZAJ lubi tak preco nie...ale 14 to uz je extrem

ella

joooj baby, ved to sa tak neda konkretizovat ze v kolkych rokoch treba zacat..ja som zato ze je to individualne a treba zacat vtedy ak to naozaj chceme, lebo dotycneho cloveka lubime a pocitame s nim do buducnosti, sme uz dost vyspele po psychickej stranke a aj fyzickej..natolko vyspele ze sa s tym nepotrebujeme prist sem pochvalit ze "to" uz mame za sebou lebo je to cisto intimna zalezitost ktora patri len dvom ludom:o) ...a k tym 14rocnym dievcatam sa ani nevyjadrujem lebo su to este deti, ktore nevedia co chcu

xxxaaa

nemyslim si dfs. vies, ja mam 24 ale poviem ti, take cosi ako vidim teraz som proste nevidel. zena ked ma skoro sexualny styk ma o 50% vyssiu sancu dostat rakovinu krcka maternice, v dnesnej dobe zacina byt akoze normalne ze DETI maju sex? ani v 18-tich nie si este vobec citovo dospela, si to len myslis.

dsf

no toto... nehádžte všetko do jedného vreca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja mám 17 a začala som sexualne žiť.. na začiatku 16 a to po pol ročnom vsťahu .... a nelutujem lebo som s ním už rok aj pol .. a je to z lásky.... viete..nehovorím 14 to nie je vyspelé ale niekedy 16 a 17 sú vyspelšie ako 20.... to závisí do typu človeka...

ikuska

aj ja sa niekedy pozastavujem nad tym co tu tie deti pisu....a a tym sexom iba as xcu pochvalit kamaratom ze to uz robili....neskor olutuju

danuska123

xxxeeee podla mna na toto forum chodi royna skupina dievcat a zien.vies ak sa niekto rozhodne sexovat v 14-15 tke je to jeho vec.a hlavne baby.pretoze nevedia o co prichadzaju,nevedia co sa vlastne za tym, ze sa vyspia s chalanom skryva, nie su citovo pripravene na takyto cin, a hlavne myslia si, ze je to o frajerine.je to celkom zbytocne icm vraviet, ze by mali este par rokov pockat.nebudu nikoho pocuvat.ja osobne sa nad tym uz nerozculujem, pretoze kazdy je strojcom vlastneho stastia, a tie baby osobne ani neposnam, tak nech si robia co chcu.zo zaciatku som chcela im povedat a vyvratit , ze to nie je spravne ale ony aj tak to budu robit a mi im v tom nezabranine tym, ze im budeme nadavat do sliepok , malych kurvi*iek atd.ja osobne si myslim,ze tym prichadzaju o velmi vela,pretoze nie je nad pocit, sa odovzat priatelovi, ktoreho fakt milujeme a on vas.milovanie je to najkrajsie vyjadrenie lasky. ale to vieme asi len my. mne osobne je to uz fakt jedno co si robia deti tak ani ty by si sa nemala nad tym rozculovat.toto forum je nato aby si ludia pomohli.podla mna vekova hranica by tu mala byt aspon 15 rokov ale to sa neda len tak lahko, admin to nedokaze ustrazit.mazat vsetky temy,ktore napisali male deti 13 tky s tym, ze mali sex a nevedia ci su tehotne..ziadna zodpovednost ale dnesny svet je taky. radsej im povedat nech si daju predpisa HAK ako povedat nech nesexuju.ale to uz moj problem nie je ..:)

wtf??

co mojee? toto co je za prispevok?? to kto sa tu tym chvali?? nerozumiem... daj nejaku diskusiu kde sa tym ludia chvalia.. hm musim to prezriet..