Ako na neho prestat mysliet

Príspevok v téme: Ako na neho prestat mysliet
co robit

Ja uz neviem co so sebou.Aj ked rozum mi hovori, ze je to sviniar, ale telo nedokazem ovladat.Vzdy ked sa ma dotkne, ked ma obijme a pobozka, prebehne mnou neuveritelna triaska.Milon krat som si povedala dost!A vzdy ked vidim na dysplay jeho cislo, neda mi to.Viem , ze ma len vyuziva a ja sa ponizujem....Ako mam na neho prestat mysliet.

dada121

nakoniec sme sa rozisli lebo mi dookola vycital neveru a diskoteky..ale nikdy si nechcel pripustit ze on ma dotlacil k nevere a k tomu ze som sa chodila bavit po diskotekach s inymi...vrchol vsetkeho bol ze po rozchode som sa uz davala do kopy ale on sa mi ozval..vraj vasetko lutuje a ja zas jak sprosta a zamilovana som mu na to skocila..stretavali sme sa a spavali sme spolu..mimochodom nas sex bol uzastny ale preto som sa k nemu nevratila.a vzdy ked som sa s nim vyspala mi dal pusu a povedal ze mi zavola ale uz nezavolal..az na druhy tyzden..som si zacala pripadat jakeby ma mal len na sex.hovorim mi ze to chce zachranit ale ze si nemoze pomoct lebo som ho podviedla a ze nebude tolerovat ze chodim na diskoteku..ved aj ja sa musim niekde odreagovat.on ma nechcel na diskoteku zobrat.mne by stacilo aj raz za mesiac ist ale on povedal ze jemu sa nechce a tym to hasne..a vraj preto si ma nemoze pripustit k telu..ze ma nechce nikdy stratit ale vztah so mnou nemoze mat.Potom som sa zas pokusila od neho odist,nasla som si priatela ale ked to zistil zacal mi vyvolavat ze ma miluje a ze sa to zmeni..narusim mi vsetko co som dovtedy dokazala a zas som bola tam kde predtym..on ma odmietal,ja som sa trapila a onn tiez..potom si podrezal zily a povedal ze to vsetko bola moja vina ze sa tak trapi..a potom sme sa uz len par krat stretli a on to skoncil.nedavno som zistila ze ma inu ,ze s nou chodi a ja sa s tym nedokazem zmierit.Mozno to znie divne ze po tom ponizovani a trapeni ho strasne milujem ale je to tak a velmi trpim ked si predstavim ze namiesto mna bude vo vani s nim ona a ze bude spat tam kde som spala ja..mam o tom nocne mory a je mi na zblaznenie.prosim poradte mi niekto lebo ka uz nevladzem.nemozem na nho zabudnut aj ked mi ublizil a nechcem aby ho mala ina..ale viem ze my dvaja uz spolu nikdy nebudeme:(

dada121

raz som sa zobudila a povedala som si ze uz dost bolo placu a trapenia tak som sa nanho vykaslala..chodili sme dalej spolu len som sa mu prestala ozyvat a on mal taku drzost ze sa mi 4 dni ani neozval..a ked uz videl ze za nim nedoliezam tak mi spity vyvolaval a robil ziarlivostne sceny..co tym sledoval?najprv na mna totalne kasle a potom ziarli jak pes,spity place do telefonu a vraj ma nechce stratit..par krat som mu na to naletela ale nepresiel ani tyzden vratilo sa to vzdy do starych kolaji..az raz mi dosla trpezlivost,isla som na diskoteku,a tam som ho podviedla..tuzila som po objati,po bozkoch,po pohladeni..uz som to tak nemohla vydrzat..ale na druhy den som sa mu priznala a on zacal plakat jak som mu to mohla urobit a ze ma tak velmi miluje a preco som mu ublizila..to neni normalne.co chcel aby som sa dostala na psychiatriu??a ked som sa ho spytala ked bol celu tu dobuked som plakala,prosila ho o pusu alebo kusok pozornosti tak sa obranoval ze mu len prepinalo a ze to bolo len obdobie..lenze toto obdobie trvalo uz potom pol roka..a potom sme si dali este par sanci ale vzdy to stroskotalo..on mi vycital neveru..pritom som to neurobila preto aby som mu ublizila..ale preto ze uz som bola zufala smutna opita a citila som sa osamela.

dada121

ze sa to pokusim nejako zlepsit..kupila som sviecky,vinko,mala som sexi bielizen..a ked som prisla k nemu on len pozeral spravy a nic si nevsimal ani mna...rad nemal na romantiku naladu,potom bol unaveny..vzdy si nasiel vyhovorku..a ja som to neuniesla..zobrala som so sebou vino co som priniesla a isla som von na diskoteku a bavila som sa tam az do rana..uz som dalej nevladala a on to mal cele v pi.. a na druhy den mi vzdy vycital ci mi bolo dobre s chlapcami aci som si to uzila..pritom som ho tam nepodvadzala len som sa potrebovala odreagovat lebo som mala toho dost..neskor mi zacali chybat dotyky,objatia bozky..on mi to nikdy nedaval.ja som ho stale milovala ale akoby som prenho bola horsia ako cudzi clovek.

dada121

ked som sa ho spytala ci ma uz nehce povedal ze ma stresne miluje a ze mam mozno len zle obdobie..tak som cakala ze sa nieco zmeni ale bolo to stale len horsie a horsie..a ked som sa spytala ci sa chce rozist tak povedal ze ne..ale ziadny zaujem o mna nejavil.nakonci sme sa tak odcudzili ze uz sme sa len hadali.vycitala som mu ze si robi so mnou co chce,ze so mnou len zameta a..ked som chcela ist s nim von alebo na prechadzku odvrkol ze sa mu nechce,isli sme von iba vtedy ked to chcel on a tam kde chcel iba on..strasne som sa trapila a vsetci mi hovorili aby som ho nechala ale ja som to nedokazala a stale som s nim bola.najhorsie bolo ked mi zacal nadavat..vzdy ked sa opil.citila som sa taka ponizena..nestacilo mu ze som za nim chodila lebo jemu sa nechcelo ist za mnou ale mi este aj nadaval..rozhodla som sa

dada121

zamilovala som sa jak pubertiacka a on tiez..bolo nam spolu super ale po case uplne ochladol..zo dna na den bol odmeranejsi.ja som nechapala co sa deje,kazdy den som sa ho pytala co sa zmenilo,co sa stalo ale on stale ze nic a ze sa mi to zda.Pomaly ubudali bozky,dotyky,potom ma uz ani neobjal..ani sa so mnou nechcel bozkavat ako to robia normalni zalubenci,v meste ma nechytil za ruku..uz vobec nic.a najhorsie bolo ked prestal so mnou komunikovat..uz sa so mnou skoro ani nerozpraval.dobiedzala som nech mi povie c osa deje ale on stale ze nic a ze si to namyslam.zacal sa ozierat,chodit s kamaratmi po krcmach a cim dalej tym viac uprednostnoval inych okrem mna..ked som sa ho spytala ci ma lubi nastvane odvrkol co su to za otazky a ze je jasne ze hej.ze nesme male deti aby sme to opakovali milion krat..ale ja som to nepocula od neho uz asi 3 mesiace

dada121

Mohol by mi niekto poradit???Pred rokom som sa rozisla s chalanom ktory ma totalne znicil..bola som sklamana a utrapena ale povedala som si ze sa prestanem lutovat a ze vyjdem von..a v bare som stretla chlapca ktory bol tiez sklamany z lasky.cely vecer sme kecali a bolo nam dobre.potom si vypytal moje cislo.nechcela som mu ho velmi davat lebo som este uplne nezabudla na byvaleho ale nakoniec sme si vymenili cisla a zacali sme sa stretavat.odzaciatku bol dokonaly..az som sa citila previnilo ze k nemu nic necitim.a po mesiaci stretavania mi povedal ze ma lubi a ze by to chcel pocut aj odomna ci to ma zmysel ze sa snazi a ja som stale chladna.ja som nevedela co mam robit..mala som pri sebe chlapca co by mi zniesol modre z neba a ja som nebola schopna ziadnych emocii.ale raz ma vzal na diskoteku a ked sme tak popijali sa ma spytal ci sa nieco zmenilo..a ja pod vplyvom alkoholu a pod natlakom som mu povedala ze ho lubim..na druhy den rano som sa chytala za hlavu co som to trepla a ze to bude chciet zas pocut ale to nebola pravda..ale casom som sa naucila lubit ho

wowo1

Nie si sama, aj ja som to takto robila,,ono to fakt pomaha,, TROCHU SA PRIPIT VYCISTIT MOZOG vinom a pokecat si ,,nazoaj najdes aj fajn chlapov,len sa tomu treba intenzivne venovat,,a po nejakom case sa iste aj zamilujes,, necakaj ze hned, keby som ja nehladala ,,nemam toho sucastneho a je mi s nim fajn sme spolu tusim uz 3 roky.a byvaly...tomu prislo po pol roku po rozchode luto,,,,,,,,,,,ha,,,,mal smolu, odpustit sa neda,tolko bolesti co mi vtedy rozchodom sposobil,teraz mi vyplakava na telefone,,,ziarli,,ale ked ja som od neho nieco chcela,,bol kedysi zly,,,takze mlyny bozie naozaj melu,,,mozno pomaly ale iste. a moj terajsi vstah je uplne super.Nelutuj co toho co sa rozpadlo,,len to nejak prekonaj,,toto medzi obdobie

co robit

otvorila som si flasku vinka a chatujem:)zhanam chlapov aj ked len takto ale aspon pokecam a nerozmyslam nad nim...co asi robi a tak