Ako na neho prestat mysliet

Príspevok v téme: Ako na neho prestat mysliet
co robit

Ja uz neviem co so sebou.Aj ked rozum mi hovori, ze je to sviniar, ale telo nedokazem ovladat.Vzdy ked sa ma dotkne, ked ma obijme a pobozka, prebehne mnou neuveritelna triaska.Milon krat som si povedala dost!A vzdy ked vidim na dysplay jeho cislo, neda mi to.Viem , ze ma len vyuziva a ja sa ponizujem....Ako mam na neho prestat mysliet.

ShaulaThalit

Ja som mala podobný problém s bývalým. Celý čas som vedela, prečo je so mnou, aj že je debil, hajzel, sviňa....
Ale strašne som ho milovala a celé ma to oblblo až natoľko, že som nedokázala racionálne uvažovať.
Teraz by som mohla povedať, že sa bojím začať niekomu veriť úplne, aj keď ho ľúbim a všetko okolo toho. Bojím sa, že sa mi stane to, čo predtým. Ja nemám síl sa znova brániť, znova stavať znova na nohy.
Asi to chce čas... Láska robí divy a dôvera ešte väčšie...

nellka

Nanič ti bude, potrvá to nejaký ten mesiac aj viac, kým už z toho nebudeš taká nešťastná, fakt to chce len čas.

nellka

A čo on je v každej krčme, či diskotéke? Neobmedzuj sa kvôli nemu, ale ani nevyhľadávaj jeho spoločnosť, ber to ako uzavretú kapitolu, držím ti palce, určite to vyjde! Ešte si niekoľkokrát prečítaj túto debatu, nech ťa to trocha posilní v tvojom rozhodnutí. Pretože za takýto druh trápenia si môžeme my sami. A my sami si v tom musíme aj pomôcť...Drž sa!!!:)

co robit

dobre som pevne rozhodnuta...ste mi teraz potvrdili ze rozmyslam spravne ved casom by aj tak ta tuzba opadla a vztah je o dovere a tu ja nemam isto by som sa len trapila musim si dat od neho velku pauzu sa budem zavierat doma aspon mesiac a ked uz budem chcet ist von pojdem do ineho mesta.

nellka

....a dlho sa to ešte ťahať bude, pokiaľ ostaneš v tomto bludnom kruhu. Rok je ešte nič, ale je dobre, že si to uvedomuješ, uvidíš, že to dokážeš, už len kvôli tomu, aby si sa sama sebe mohla pozrieť do očí...To by bolo, aby sa ti kvôli jednému chlapovi, kt. ťa už v podstate len priťahuje, nič iné na ňom nie je, zrútil celý svet a aby si sa takto kvôli jednému nezdarenému chlapovi trápila. Ver mi, že on určite neprežíva to, čo ty. A preto má tie blbé narážky a otázky...on si to neprežil...tu je zbytočné každé slovo navyše.