Ako na neho prestat mysliet

Príspevok v téme: Ako na neho prestat mysliet
co robit

Ja uz neviem co so sebou.Aj ked rozum mi hovori, ze je to sviniar, ale telo nedokazem ovladat.Vzdy ked sa ma dotkne, ked ma obijme a pobozka, prebehne mnou neuveritelna triaska.Milon krat som si povedala dost!A vzdy ked vidim na dysplay jeho cislo, neda mi to.Viem , ze ma len vyuziva a ja sa ponizujem....Ako mam na neho prestat mysliet.

nellka

Tak je to teda dobrý sviniar- uvedomuješ si to? Ten chlap veľmi dobre vie, čo s tebou robí...aj keď sa tak netvári, je rád, že ťa takto môže manipulovať. Zober rozum do hrsti a pozbieraj v sebe poslednú hrdosť a bráň sa...myslíš, že za toto si ťa bude vážiť? Alebo ťa obdivovať? Čo ti ešte bude musieť urobiť, aby si to vydržala? Neber to v zlom, chápem tvoje pocity až moc dobre a preto som taká ostrá.

co robit

ano nelka dohodli sme sa takto uz x krat a vzdy sa ozval alebo ma aspon vyhladal v podniku kam chodievame a pozeral a ja som zasa zacala tuzit a strasne moc

nellka

Tak to vydrž a uvidíš, že budeš na seba hrdá! Viac, ako keby si mu zase sadla na lep. Dookola si opakuj, prečo by to nefungovalo, neboj, jeho to prestane baviť, keď nebude žiadna odozva. A vy ste sa dohodli, že si už nebudete písať, ani volať, že proste nič? Ak áno, tak máš o dôvod naviac. Ja viem, že je to ťažké, ale to vyslobodenie stojí za to.

co robit

telefon dnes musim mat zapnuty pretoze som cez peidzer(ci ako sa to pise)napojena na policajtov a keby stisnem alarm volaju a dalsia sprava ani neviete ako so mnou trha

jajkaa

ja som mala taky isty problem, tahalo sa to takto rok. pre vzdialenost sme sa videli resp. stykali sme sa raz do mesiaca. vedela som, ze jemu ide iba o sex, no lubila som ho. ked som bola s nim, citila som sa najstastnejsia na svete, dalsie dva tyzdne som plakala, ze kedy s nim opat bude, potom ked sa neozyval, dalsie dva tyzdne som plakala pre to, ze to skoncilo, bola som nahnevana, nenavidela ho, no bezradna, lebo som na neho nevedela nemysliet. potom sa vsak opat ozval a slo to stale dokola.. sex s nim bol nadherny. ale ziadne city mi neprejavoval, ani ja som mu nikdy nepovedala co k nemu citim. a keby mi do cesty neprisiel niekto iny, bola by som v tom myslim ze doteraz. az s inym clovekom som skusila silu skutocnej, obojstrannej lasky, a ver mi, je to neporovnatelne.

co robit

a naco mu to hovorit ked chcem s nim prerusit kontakt?chlapa nezmenis a on je suknickar.aby mi zas zacal vrtat v hlave?radsej aby som mu ten telefon ani nezdvyhala

rada

Z toho ze sa ty neozve nemusiš mat strach ze.Na zaver taka rafinovanost,ked sa ti ozve do telefonu mu ako mimochodom podotknes ze niekoho mas! Chlapec rozhodi siete u tvojich kamaratiek či je tomu naozaj tak.Pokial sa samozrejme kamoskam rafinovane nezmienis o tvojom malom klamstve.Potom zazijes tie sluby.