problemy s menstruaciou

Príspevok v téme: problemy s menstruaciou
sue83

Ziadam o radu. Mam 25 rokov a velke problemy s menstruaciou. Ked beriem hormonalnu antikoncepciu menstruacia pride pravidelne a bez problemov, len co tabletky neberiem (napr. chcem pauzu) menstruacia sa nedostavi ani o 5 mesiacov. Co by ste poradili? (poprosim ziadne vyvolavacie injekcie a potom znovu tabletky, to som uz skusala, existuje nejaky liek na to?). Vdaka. Sue

sue83

Ano, lenze moj chytry pan gynekolog to stale riesi vyvolavacou injekciou, potom nasadenim anti a potom menzes mam pravidelne ako svajciarske hodinky, hned ked vysadim tabletky, tak mozem cakat aj pol roka na menzes - nedockam sa. Uz som z toho zufala, tak hladam aj ine formy. Inac, vraj ten Gynex je skvely, ale ze nie je super liek, takze neviem, ze co a ako dalej. Kazdopadne vrela vdaka za radu DESmodka :-)

DESmodka

no to veru neviem co su tie tri ziarice... nemam ziadnu skusenost s kvapkami len som o tom citala, ze to aj pomohlo k pravidelnosti menst... aj tak na tvojom mieste by som hladala pricinu preco ju mas taku nepravidelnu.. bo raz ked sa rozhodnes mat deti tak to potom moze byt problem

sue83

Vdaka za radu, pozriem este dalsie stranky o tom Gynex-e, zatial som nasla, ze to je hlavne na zlepsenie "drahy pocatia a drahy troch zairicov". Aj ked neviem presne, co to tie 3 ziarice su. Ty s tym mas osobnu skusenost?!

sue83

Vdaka za radu, pozriem este dalsie stranky o tom Gynex-e, zatial som nasla, ze to je hlavne na zlepsenie "drahy pocatia a drahy troch zairicov". Aj ked neviem presne, co to tie 3 ziarice su. Ty s tym mas osobnu skusenost?!