Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim poradte,je mi strasne zle :(

Príspevok v téme: prosim poradte,je mi strasne zle :(
nikusik

ahojte,ja uz neviem co si mam mysliet...prosim neodsudzujte ma a ak viete,tak poradte...bojim sa strasne,ze som tehotna...1 den mi uz meska menzes...bolia ma prsia,vcera ma pichalo v podbrusku,myslela som si,ze uz konecne dostanem...ale nic :(...myslite ze su to priznaky tehotenstva,elbo toho,ze dostanem menzes?...ak by som bola tehotna,tak by to bolo presne 9 dni...tak co??...pomoze mi niekto? :(...strasne sa bojim...urobila som blbost...a nechcem teraz babatko...tak co si myslite? :(...a este som zabudla,.ze ma niekedy napne na vracanie a boli am zaludok :(

nikusik

prave som si tu na tejto stranke citala o tehot.testoch...a vo vela pripadoch vysiel nespravne :(...takze uz som zase tak kde som bola...co mam robit?..prosim poradte :(

nikusik

ano s priatelom ano :)..ale predsa len je to ine sa o tom bavit s holkami ako s chlapom :)...inak,prave som si robila tehotensky test...ukazalo mi len jednu ciarku a podla toho by som nemala byt tehotna...tak dufam,ze som nic nepokazila a urobila som ho dobre...cize tym padom by som nemala byt tehotna...lenze preco mi vtedy tak meskaju kramy?

monica

nemas zaco :) hlavne klud ;) O par dni sa budes s nami nad tym usmievat !:) Nemas sa s kym o tom porozpravat? a co priatel? Teda predpokladam,ze mas ked ide o takuto situaciu.... ;)ci nie?

nikusik

dobre,nateraz ste ma trosku upokojili...dakujem vam baby...neda si diazepan,pojdem si skoro lahnut a uvidim aka situacia bude rano...kiez by som to uz do rana dostala :(..drzte palce...a este raz dakujem...asi by som sa zblazinila,keby ste mi to neporadili,lebo nemam sa o tom s kym porozpravat a nemam s kym zdielat svoj strach...ste super,dakujem este raz

senties2

nikusik,skus si kupit baby test v lekarni,ale taky co ti to ukaze uz teraz,napinanie na vracanie je najcastejsi priznak tehotenstva

.........

nikusik,UŽ DOSŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie si tehotná,všetko si to nahováraš! prestaň a žiaden diazepan! cestou do školy sa zastav v lekárni a kup si ten test,nech už prestaneš panikáriť,lebo nachytáš zlé známky a maš po vš.

nikusik

a mam 18 rokov,zachvilku 19..tento rok maturujem,takze preto sa tak strasne bojim,ze otehotniem..chcem sa pripravit dokladne na matury an prijmacky na vs...uz mi z toho vsetkeho sibe...fakt sa hnevam sama na seba,vzdy som si vravela,ze ake su ostatne dievcata hlupe a ja urobim to iste...dala by som takmer vsetko na svete keby som tu chvilu vedela vratit

nikusik

fakt si myslite ze su to priznaky stresu?...aj prsia ma uz dost bolia,tak dufam,ze z toho ze mam dostat menzes...ale ked ja sa neviem uvolnit..rozmyslala som ze si na noc vezmem diazepan...myslite ze je to dobry napad,ci sa len normalne pokusit zaspat?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim poradte,je mi strasne zle :( - Fórum - ZDRAVIE.sk