Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex a nič

Príspevok v téme: Sex a nič
zuyka

Ahojte nechcem ani tak radu, lebo myslim,ze tu uz ziadne nepomozu, ale skor chcem vediet ci sa to stalo aj niektorej z vas. S priatelom chodim uz vyse dvoch rokoch a aj ked som strasne vzrusena a mam chut na sex tak hned ako zacneme asi tak po minutke ma to prejde, vzrusenie ako keby opadlo a to uz nehovorim o dosiahnuti orgazmu. A vekom to nie je, mam dost rokov.

vinka

yxo
jasné že aj chémia, dole som to spomenula. šak si neviem predstaviť sa uvolniť keď slintá, krochká, smrdí a tak. baby to len na pobavenie :DD

yxo

vinka....podla mna ta chemia tiez zohrava vela nie?? ale aj tie tvoje rady su dost dobre podal mna a mas pravdu niektore aby potrebuju naozaj dlhu predohru...

vinka

no ja si myslím že je to vo vašich partneroch, mali by sa vám venovať aspoň jednu dve hodinky len predohru - jemnučkú a vážne sa snažiť aby ste sa uvolnili. bozkávať bruško hladiť stehná, bozkávať nožičky zadoček, proste rozmaznávať. JINAK TO NEPUDE!!!! Začiatky sú takéto. Po roku - dvoch sa spravíte aj za päť minút. No a ešte aj tá chémia.... hmm

nicole524

ahojte baby,som rada ze nje som jedina ako citam..chodila som s chalanom 2 roky a ani raz som nemala orgazmus o chuti na sex to bolo tiez vtipne..no,tiez podla okolnosti,len u mna to je uz pomaly komplex ktoreho neviem ci niekedy sa dokazem zbavit..pomaly ani uz nechcem mat sex ked viem ze u mna to je problem proste,ajked chalan ma vydrz ,zaujem o mna..je pravda ze ten moj teraz uz ex,nemal bohvieaaku vydrz..ale mala som uz sex aj s chalanom ktory ma brutalne vzrusoval a nic ani prstami ani klasicky..tak mne uz daco hovorte..toto trva uz asi dake 4 roky. ste na tom stale lepsie,a otom ze je to v hlave to viem,ibaze za taky dlhy cas by som sa uz urcite dokazala parkrat uvolnit takze v tom to u mna asi nebude..

aj takto to je

závisí to od psychiky a od uvolnenia sa , ked myslím na hocičo pri sexe zaručene sa nespravím. okrem toho sa pri sexe viem spraviť len ked si dráždim klitoris. a predtým som mala frajera, kt. som si myslela, že lúbim, ale nemala som chuť sexovať s ním- hovorila som si, že to nie je to najdôležitejšie - časom sme sa rozišli . teraz mám priateľa s kt. sexujem vždy ked sme spolu aj sama to chcem a mám na to strášnú chuť, už len ked ho vidím, aj ked sa nie vždy pri tom spravím, baví ma to:-) závisí to od prístupu partnera, lebo pri tom čo mi nechutilo sa mi zdalo, že mu ide hlavne o to... podla mna sú typy mužov a žien kt. k sebe pasujú a kt. nie...alebo ide o to, že muž ťa nevie dobre odreagovať pri tom, ale to musí byť hlavne tvoja snaha nemyslieť na blbosti pri sexe- mám už dosť rokov ale mám s tým tiež problém...okrem toho by ma zaujímalo- myslím, že sa to sem hodí- ako hovoríte partnerovi, že by mal niečo urobiť inak ako to robí v posteli, aby ho to nezranilo...

ksl

no u mňa to súvisí so stresom a hlavne únavou.Bývam strašne unavená a aj keď si myslím,že som vzrušená,tak presneže telo neosereš a po chvíli sa to stratí.V 98% týchto prípadov ma môj partner dokáže opäť vzrušiť,alebo si predstavujem rôzne veci,ktoré ma vzrušujú,ale už sa mi stalo,že nech sa snažil akokoľvek,tak to nešlo.Potom záleží od situácie,buď ho nechám,aby sa spravil alebo poviem,že sorry ale dnes mi to nejde. Poznáme sa dlho a v posteli si výborne rozumieme,takže nie je z toho problém.

Pac

ja s partnerom chodime asi rok.Ani raz som pri sexe nedosiahla orgazmus pri prstovani ano. Su v tom viacere faktory ktore mi to nedopraju: stres nervy a jeho slaba vydrz. Niekedy mi to vadi niekedy nie aj tak ho milujem a pokial ma rucne spravi tak aj to mi staci

drakenko

Možno ste len vystresované. Kvetinka, skúškové obdobie je naozaj dosť stresujúce na to aby vyvolalo tvoj problém ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex a nič - Fórum - ZDRAVIE.sk