vlasy

Príspevok v téme: vlasy
lea23

ahojte, neviete mi niekto poradiť, v poslednej dobe mi veľmi vypadávajú vlasy a už začínam vnímať, že mi aj zredli. Neviem či je to zvýšeným stresom v poslednej dobe, alebo antika(ale beriem ju už dosť dlho). poradte mi prosím ak viete nejaké vitamíny, alebo čo by mohlo pomôcť. ďakujem

slonka

BABYNKA skus si dat predpisat antik. ako napr. Belara alebo diane.... maju take ucinky aby ti nepadali vlasy. mne ju odporučila doktorka, pretože som kvoli vlasom skončila 2x v nemocnici... mam vyrazne plešiny a to mam 18 rokov, a neprehánam.. a len tak tak si to kryjem.. aj sa mi to zlepšilo.. ale opat to začalo. alebo skus sa spytat na vitaminiy ako je zinok, alebo pyridoxin- B6 alebo B12 vo forme injekcii :) ja dufam že sa mi to zlepši... lebo už z tým "bojujem" asi 4 mesiace

slonka

BABYNKA skus si dat predpisat antik. ako napr. Belara alebo diane.... maju take ucinky aby ti nepadali vlasy. mne ju odporučila doktorka, pretože som kvoli vlasom skončila 2x v nemocnici... mam vyrazne plešiny a to mam 18 rokov, a neprehánam.. a len tak tak si to kryjem.. aj sa mi to zlepšilo.. ale opat to začalo. alebo skus sa spytat na vitaminiy ako je zinok, alebo pyridoxin- B6 alebo B12 vo forme injekcii :) ja dufam že sa mi to zlepši... lebo už z tým "bojujem" asi 4 mesiace

babynka

no ja som ten pripad, ktorej zacali vlasy padat z antiky, a asi sa to uz nezmeni za rok mam o tristvrtinu vlasov menej, asi fakt pridem o vsetky... :(

lea23

používam evru náplaste,ale už len doberám poslednú krabičku, chcem skúsiť či mi pomôže, keď ju vysadím, mám aj iné zdr.problémy
dixi šampón nemôžem, lebo mám po ňom otrasné vlasy, ale keby došlo k najhoršiemu, tak skúsim aj ten, vďaka za radu

ixix

aj ja som si v poslednom čase všimla že mi viac padajú,a tiež som počula že to môže byť z antiky...akú berieš?

mirka111

ja si myslim osobne ze to nieje az take zle lebo v takom obdobi vypadavaju vlasy viacerym ludom ...napr. aj mne dost teraz vypadavaju. hoc tiez je dost mozne ze to bude od stresu.ale antika si myslim ze nie