aka je pravdepodobnost otehotnenia?

Príspevok v téme: aka je pravdepodobnost otehotnenia?
agaaaaadf

ahojte ak maju dvaja ludia sex..najprv do nej vnikne bez kondomu..tesne po vypkapnuti tycvh kvapociek...neskor pouziju kondom daju si kratku prestavku on si ten pouzity kondom (samozrejme ma v nom sperma) da dole rukou a hned tesne po tom vyprstuje ju a daj usi druhe kolo sexu tiez s kondomom ktori vsak praskne ale k jeho vystreku uz nedodje..je sanca aby dievca bolo tehotn?surne dik

didl

kokos ale netrep,zevraj poznam par ludi..to znamena ze v tvojom okoli su tak najmenej traja ludia,ktorych poznas ze by otehotneli z takehoto dacoho?nevravim ze sa nemoze stat,ale zase obcas sa uvedomte co pisete,proste zbytocne tu strasite deti kriste

mimusicka

dalsia trapka a co my do teba vidime?chod do lekarne a urob si test a nevypisuj hovadiny,aj tak my nevieme ci si alebo nie si tehotna...mozne je vsetko...

hmmmmmm

ach jaj.toto nepochopim.naco vystrajate taketo somariny???nic take by som v zivote priatelovi nedovolila.radsej sa ovladame akoby sme mali mat babo teraz.ja by som si sla kupit tabletku po.ach kde mate rozum???

niekto

tak to je horsie moze obsahovat spermie
nemusi zalezi od roznych veci
v kazdom pripade nestresuj za par dni si sprav test (rapiclear je 7 dni po oplodneni ) a mas istotu ..