Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svätena voda

mandara

leila??? 70percent planety- krestania? hadam nie..ved sa delia o percenta s judaizmom, islamom, budistami, hinduistami....len jedna tretina veriacich ludi na svete su budhisti...takze neprehanaj

leila

Katka neverila by si, no 85% ludi na tejto planete su veriaci, 70% tvoria krestania, pre ktorych ma aj svatena voda obrovsky vyznam. Krestanstvo nema nic spolocne s dobou, ak si narazala na to urieknutie, tiez nechapem..

katkaxxx

lilka a inak sa citis dobre? ja ti tu vodu kludne "posvatim" :D mozem ti dat aj svateny chleba so syrom ak chces? :D to fakt este niekto v tomto storoci veri takymto veciam? vtipne :)

katkaxxx

lilka a inak sa citis dobre? ja ti tu vodu kludne "posvatim" :D mozem ti dat aj svateny chleba so syrom ak chces? :D to fakt este niekto v tomto storoci veri takymto veciam? vtipne :)

fluuusk

Rozbehni sa a čo najsilnejšie naraz hlavou do najbližšieho múru.
Ak by Ti to neprešlo, popros niekoho, nech Ťa švacne kusom koľajnice.

simaa26

ehm...... co takto skusit kostol???:D je tam stale a hlavne cez tieto vianocne sviatky tam ludia chodia s flastickami takze chod tam!!!=)

feat

Táto tema je ešte tu zrejme v plienkach ale bez uražky.Nechapem ludi ktory su tvrdohlavy ateisti.Samozrejme ked maju smrt pred očami,tak ine od nich nepočut ako Bože prečo? prečo ja? My ludia sa snažime byt až velmi často Bohorovnimi.Veci ako parapsychologia,magia či čierna alebo biela byiste potešili aj mna.Iked ako sa vravi som Ateista ale len vdaka Bohu.

RNG

jaj-jaj, ja nehovorim, ze sa da sillou vole vselico robit. Len to neodporucam, lebo vysledky su velmi nepredpovedatelne.
Dokonca moj brat a jeho zena navstevuju pravidelne jedneho "hojitela" ktory pracuje podla nich aj na dialku.
A nemam ziadny dovod bratovi neverit, ze to na nom pracuje.
Ale zrejme je to velmi zriedkavy a vzacny dar, preto v minulosti, ked to bolo hodne rozsirene, velka vacsina z tych, co to robili boli podvodnici, ktori zneuzivali ludsku doveru.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svätena voda - Fórum - ZDRAVIE.sk