Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kučeravé vlasy(trválá)ano alebo nie? pači sa vám to vôbec?

Ivi.B

Mne sa to velmi paci , najradsej by som mal afro vlasy, mam ich kucerave a snazim sa ich drzat vo forme - do kruhu ako bolo v 80s :)

[zruseny12]

trv...existuje nejaka trvala dnesnej dobe,ze vraj je dost draha...nejak,ze vraj natocia vlasy a potom ich narovnaju.../je to trvala,aby vlasy boli bohatsie.../nemam s tym skusenosti,ale znama na to chodi...

ShaulaThalit

Baby, trvalú vám neodporúčam. Neskôr vám z nej začnú padať vlasy a vlasová "imunita" bude na tom dosť biedne. Viac vám to spôsobí škody, ako osohu.

trv

ake mate skusenosti s trvalou,ja mam velmi rovne vlasy bez objemu,da sa to upravit nejakou trvalou,ale nie aby som vyzerala ako moja mama :) su uz nejake modernejsie metody nato??

ja_ona

ahoj kučera..... aby som ta uviedla do reality do mody idu kucerave vlasy.....su velmi in a onedlho ich bude mat na hvale kazda žena/baba .....vcera nas skolil jeden taliansky kadernik takze mas cerstve informacie :-) ak by si sa chcela prefarbit hitom tejkto sezony je fialova farba

ssia

ja mam afro...a myslim ze viacerym chalanom sa to paci...teda viem. ale mne to uz niekedy lezie na nervy, lebo moje vlasy su aj rovne, aj objemne, kucerave a aj vlnite, hlavne nadychane ale NIE SU HUSTE vobec. a to ma hneva,ze bud ich mam vsade okolo hlavy, alebo stiahnute v tenkom cope...a to je este horsie;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kučeravé vlasy(trválá)ano alebo nie? pači sa vám to vôbec? - Fórum - ZDRAVIE.sk