Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo sú to za STAVY?!?

Príspevok v téme: Čo sú to za STAVY?!?
maruška

Ahoj, chcem sa spýtať či neviete poradiť, čoraz viac ma chytajú také stavy, že som strašne nervózna, neviem či mám skorej plakať alebo kričať, do všetkého by som kopala a trhala a len vrieskala a vrieskala, nedokážem v tom stave nič normálne robiť, ani sa učiť, ani niekam ísť, a kým nezaspím tak ma neukludní nič a celý deň je v háji. Proste je to neznesiteľný pocit neviem sa ho zbaviť najradšej by som sa vtedy prepadla pod zem. Neviete kvôli čomu to tak je a prečo sa tak cítim? :(

farmaceutka

Bude za tym skryty stres. Preber si vsetky oblasti svojho zivota a popremyslaj, ci nie je nejaka oblast, kde sa musis silne potlacat, nieco predstierat, ci nie je nieco, kde sa citis frustrovana. Skor psycholog ako psychiater...

qay

no určite zájdi za psychiatričkou...alebo skús nejaké bylink.čajíky...ja to tiež poznám.....ale čaje mi nepomáhali, beriem lieky na ukľudnenie..a je to trošku lepšie....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo sú to za STAVY?!? - Fórum - ZDRAVIE.sk