Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make-up na suchú pleť

Príspevok v téme: make-up na suchú pleť
Adulka

Ahojte, poraďte nejaký dobrý make-up na suchú pleť, po ktorom nebudem mať pocit stiahnutej pleti... Mám suchú pleť, žiadne vyrážky, pleť na pohľad bezchybnú. Make-upu používam len trošku pre ešte krajšiu pleť, mám teraz MAYBELINE- AFFINITONE,ževraj hydratačný, ale nejak to necítim...
Poraďte nejaký dobrý na suchú pleť...na cene nezáleží...ďakujem.

lorika

Hej mas suchu plet skus kompaktny make up MAX FACTOR-PAN STICK skus ho hladat na google...
Inak ma ho moja mama je super vydrzi cely den a super matny........................

lucinkaaaa

ja mam tiez velmi suchu plet.pouzivam denny krem Garnier Total Fresh a obcas Lipolotio z lekarne.odporucam.a make-up je najlepsi VICHY a z Oriflamu Giorgani gold.

kremik

jasne...poznam tu znacku. tusim su tvarami parfumov vselijake nemecke celbritky nie? ale dost je draha ta kozmetika, aspon co si spominam. tak ale za kvalitu sa oplati dat viac:)

saimily

JA SOM DLHE ROKY POUZIVALA MAKE UP OD VICHI A MALA SOM POCIT ZE UZ LEPSI NEEXISTUJE ALE PRED PAR MESIACMI SOM POCHOPILA ZE TO NIE JE PRAVDA OBJEVILA SOM POKLAD JE TO NEMECKA ZNACKA LR A MA UZASNY LIFTINGOVY MAKE UP NA SUCHU PLEN UPLNA ROZPRAVKA.MA PRIRODZENU FARBU KRASNE SA ROZTIERA NEZRAZA SA A NEOTIERA SA O VECI JE UZASNY ALE DA SA KUPIT IBA CEZ PARTNEROV FIRMY

kremik

na obale je napisane, ze je to vyzivny krem proti vysusovaniu pleti...obal je taky akoby skleneny, 50 ml, vrch biely, taky tazky je :D ak ti to pomoze...no mne uplne vyhovuje...konecne nieco...som ani nemala taky pozitivny nazor na tuto znacku, ale ze vyskusam aj krem na tvar a oplatilo sa:)

suns

garnier myslis ten zlty, take gelovejsiu konzistenciu ma a vonia ovocne? /nie na rozziarenu plet/ ja som mala telove, po natreti zaschol hned, ale mala som pocit ze sa na mna akoby "nalepil", preto sa pytam, ci je to ten isty:)

kremik

ano, aj ja som mala tento problem, hlavne v zime, ale teraz pouzivam Garnier krem, na suchu plet, taky zlty, pekne vonia a je naozaj dobry, vyzivi plet a nie je taka mastna ako od tych hnusnych kremov co su na suchu plet...osetri ju do hlbky a to je super...no a na to potom Loreal infailible, trosku poprasim pudrom, dam si na licka zdravicko a je to bez chyby:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make-up na suchú pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk