Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asi som nezapadol :(

Príspevok v téme: Asi som nezapadol :(
romankooo

Ahojte, v prvom rade by som vás mal asi uviesť do témy i ked neviem či sa to hodí práve sem. Som prvák na strednej a aksoi si nerozumiem s chalanmi v kolektíve. Je nás v triede iba málo chalanov a to 9. Neviem či je problém v tom že hned na začiatku roka som si sadol s babou, alebo proste iba vo mne. Na základnej škole som sa bavil ako s chalanmi tak i s babami a všetko bolo v pohode... lenže tu sa bavím iba s babami a proste ked sa chcem aj zapojiť do debaty u chalanov tak sa mi to zdá také blbé a neviem prečo...vôbec... Ked som ale išiel s každým sám osobitne napríklad na zástavku alebo tak tak sme sa bavili... asi mám akeési komplexy že ked sa zapojím do hromadnej debaty tak to nedopadne dobre alebo čo... vôbec neviem prečo, ale predtým som to nemal.. predtým som mal problém zapojiť sa do debaty s babami a teraz sa to obrátilo... viete mi prosím nejako poradiť ?? ja neviem čo by som mal skúsiť :(

wowo1

no mozno si si fakt nesadol.ale moze to byt aj tym ze ty chalani ktorych opisujes sa tiez rovnako citia ,ze ste proste nezohraty kolektiv, ale oni to nedaju najavo. Mozno sa to casom vyprofiluje a najdes si kamarata. Vobec to neber zle ze sa bavis iba s chalanmi ja som sa kamratila najma s chalanmi,a mala som tak 3 kamratky maximalne v triede. s toho si nic nerob. Mozno s ivytipuj chalana s kym by si sa mohol viac rozpravat.Su totiz kolektivy blbe a su dobre,,,zazijes este vela takych kolektivov.Hlavne je aby si mal kamosa mimo skolu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Asi som nezapadol :( - Fórum - ZDRAVIE.sk