PROSIIM NAZOR!!!!!

ssia

no, ak budem mat ja v 35 rokoch a mijich 160cm iba 52kg, tak to bude super:)
a pusate: nemysli na to, ved ty si uplne normalna, radsej nech sa ti nespomali metabolizmus tak nechudni este take 3 mesiace;) len cez vianoce nesmies pribrat a metabolizmus sa ti hned vrati naspät taky normalny;)

adaa

pusate:
Moje ved sa netrap kvoli nejakym 49tim kilam....to vobec nie e veľa!=).......A radsej mat o 4kila viac ako byt daka kostricka!=/naozaj...netrap sa tym.!=)

pusate

ach,tak strašne by som chcela schudnut späť na svojich 45kg,teraz so 49kg/152cm sa necítim vo svojej koži,ale doktori mi zakazujú chudnúť,že som ešte rozhádzaná z ppp,až ked sa to napraví:(((

ssia

ja doma cvicim len tak obcas, teda casto, ale nie vela;) len tak na pol hodinky zagymnastikujem a nedam na to dopustit;)
a ja nechcem vela schudnut, len tak na 48kg, to bude potom uz fajn;) a trochu spevnit;) ale aspon brucho uz mam uplne ploche...

zvedava =)

ja napriklad jem aj sladke..ja si dam aj mastne..ja sa nechcem v nicom obmedzovat a podla mna ani vy by ste nemali..no je to na kazdom ako sa rozhodne...mozno aj preto ze jem sladkosti a nie malo tak mi vaha ide pomalinky dole...kebyze prisne dodrziavam nejaku ,,dietu,, tak by som uz asi bola ako modelka =D ale tak takto mi to vyhovuje...no apostavila som sa dnes na vahu len tak pre zcedavost a uz tak je pol kila zase dolu takze mam 69...este 9 a bude to ako volakedy...len teraz sa mi postava tak viac akoby skrasluje..predtym som vobec nemala na chbrte jamky a teraz sa mi uz robia..a vtedy som mala aj trosku vacsie boky myslim...aj vtari som mala baculatejsia a teraz sa mi tvar pekne zostihela...tak sa tesim...drzim aj vam palceky kocky urcite to vsetky zvladnete

adaa

No ved ...aj ja by som upravila stravu.ale dnes som este veliku kravicu sladkosti dostala....newem ako to vydrziim!=/

zvedava =)

zatial len upravu stravy...schudla som 4,5 kg...chystam sa aj cvicit ale este chcem dat dole nejake tie 4 kilecka..potom sa mi bude aj s vacsou chutou chciet cvicit...voladeky som bicyklovala tak aj teraz zacnem 45 min ako pred 2 rokmi...

adaa

zvedava:
A ako si zatial schudla len uprava stravy?By som potrebovala dake cviky ucinne...ale aj cvicim a ziadne vysledky!=(
MOJE MIERY
90prsia, 69pas,99okolo zadku(boky), 58-obvod stehna!
Vedela by si mi nieco poradit?