Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rizikové tehotenstvo

Príspevok v téme: Rizikové tehotenstvo
dadena

Prosim Vas, od kedy moze ist zena na rizikove tehotenstvo? je to nejako stanovene, alebo hocikedy moze ist? Lebo chcela by som ist na rizikove, kvoli praci hlavne, pretoze mam stresovu a aktivnu pracu. No a este by tu bol aj dovod zdravotny..moje oblicky. teraz su uz ako tak v poriadku,ale mavala som caste zapaly mocovych ciest a tak..to je nadlho. Myslite ze by ma mohli dat na rizikove ked som v 8tt? dakujem za vase odpovede

dadena

Hmm, aj som si myslela ze je to priskoro, ja len ze v praci je to na nevydrzanie. skoro stale by som len spala a pri tom ake je to tu stresujuce, no som s nervami na konci.Chcela som odist z prace, ale akurat som sa vtedy dozvedela ze som tehotna,takze mi to trosku skomplikovalo veci :( Zajtra by som sa chcela ist dat vypisat obvodnej, bo v piatok mam ist gynekologovi, tak dovtedy by som chcela zostat doma, len netusim aky dovod uviest. No a neviem ci sa bude dat dohodnut s doktorom, to netusim, ved vyskusam a uvidim..inak dakujem :)

rera

Dadena 8 tt. je priskoro ale mozes ist na PN ked mas riziko potratu, napr. pri krvacani. Ja som v 20tt. a postazovala som sa lekarovi ze mam hemoroidy a bolesti, chcel ma vypisat, no som zivnostnik. Nemozes sa s nim dohodnut? Ved sa mu postazuj ze ta robota ta vycerpava a mavas nevolnosti, ze je to na teba privela. Mal by ta vypisat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rizikové tehotenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk