Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka

Príspevok v téme: otazka
chypsa

velmi ma zaujima co si myslete o tomto,mala som asi mesacny romanik s jednym chalanom,osemnastrocny,kazdy ho pavazuje za suknickara,chcela by som si s nim zacat znova,len teraz je hacik v tom,ze ked som mu navrhla nieco v tom zmysle odmietol,vraj teraz stretol dievca,ktore povazuje za vynimocne,ona ma sestnast,nechodia spolu,kedze on je aky je,ale vraj to nechce pokazit,myslite si,ze ma nieco take perspektivu?buducnost?on s tou sestnastkou ?

chypsa

ja ho mam rada,je mudry,da sa s nim rozpravat o vsetkom,je to dost dusevne zalozeny clovek,neviem co ma to napadlo sice,ze som mu navrhla znova byt spolu,aj som bola dost hystericka,ale stale si piseme....tak ked budem mat po maturach,myslite,zeby bol dobry napad stretavat sa s nim,teda,ked sa mu nebude pacit stale tato

orgi

Ak si vybral ju, uz ta myslim nemusi zaujimat, ci to ma perspektivu alebo nie. Pretoze kazdy tvoj krok k tomu, aby si ho zbalila, by ho odradzoval, lebo by to bolo vtieranie.
A myslim si, ze vztah 16+18 nema buducnost ani perspektivu. Este k tomu, ak je on suknickar.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otazka - Fórum - ZDRAVIE.sk