Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ROZVOD

Príspevok v téme: ROZVOD
alenica

ahojte prosím o radu...tých, ktorí majú skúsenosti s rozvodom.....môžu o rozvod podať obidvaja manželia, alebo iba jeden...lebo ja som podala o rozvod v júni...a teraz mi prišli papiere zo súdu z Čiech, že aj môj manžel podal žiadosť o rozvod v oktobri....ako to vlastne je?? myslím, že by mali riešiť moju žiadosť..nie?? keď som ja dala žiadosť ako prvá..ja som ju podávala na Slovensku..lebo som slovenka..a on ju podal v Čechách...

klksdhajkls

Tvojou povinnostou je zaslat na sud do CR potvrdenie , ze si podala o rozvod skor a v SR. No a existuju telefony...tak ja osobne by som najskor zavolala na sud v mieste bydliska kde si podala ziadost ty a poradila sa.

alenica

ja som podala žiadosť tu..vravela som mu o tom..on sa rozvádzať nechcel...ale poštu nepreberá......, tak si možno myslel, že som o rozvod ani nepodala..on podal 20.11. v Čechách.....
manžel je Čech, a ja nechcem ísť kvôli rozvodu na Čechy.....nedohodli sme sa na ničom......nebavíme sa spolu.....deti nemáme..

rozvod

Žiadny problém, akurát vyhodené dvojité poplatky. Slovensko tým vyniká, že má čas na rozvod, akoby čakali či nedojde k normalizácii rodiny. Predpokladám, že pokiaľ ste obaja dohodnutý na rozvode, mali by ste sa aj dohodnúť, kde sa rozvediete. Jeden by to mal stiahnuť.
Nakoľko v 4echách rozvádzajú skôr, asi by som odporúčala rozvod tam. No potrebné sa je dohodnúť.
Manžel má české občianstvo? Máte deti?

aaaa

aha nevsimla som si, ze si to napisala. fuuuu, no tak to neviem, ale myslim, ze by si to mala oznamit alebo on. aby vas nerozvadzali dvakrat a na dvoch miestach.

aaaa

prinajmensom je to divne :) to ste sa nedohodli? akurat, ze ste platili zbytocne obaja. a podavali ste to na rovnakom mieste?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ROZVOD - Fórum - ZDRAVIE.sk