Poradte na tento uces?

[zruseny12]

...jasne,ale velke vlny sa robia velkymi natackami...ked ma vlasy dlhe/este vela zalezi na kvalite a hustote vlasov/...
...a vosk sa dava,ako som pisala UMYT-VYSUSIT,A PO VYSUSENI VLASOV...SA NANASA VOSK...

xenna

No Maria nic proti tebe, ale ked si ich natoci na najvacsie natacky, vlasy budu vyzerat skoro ako vyzehlene, len budu zdvihnute pri korienkoch. :-)) Musis pouzit horucu kulmu aby sa ti dobre vlnili vlasy, tie vlnky potom trocha opadnu, prelakujes to a mas uces :-) Pri hustejsich vlasoch si mozes dat skor mensie natacky, nie tie najtensie, ale to by ti mala kadernicka, lebo inac vlnky budu dezorganizovane. A vosk sa nedava po umyti, ale az po vysuseni, po umyti by som volila penove tuzidlo.

[zruseny12]

...natoc si vlasy na najvacsie natacky ake su....alebo su aj take penove natacky...neviem ako sa volaju.../take dlhe...natacky su setrnejsie k vlasom ako kulma,alebo zehlicka...
najprv si vlasy umy,potom si ich nechaj vysusit,natri si ich trochu voskom/z voskom opatrne,lebo je dost mastny.../a potom natoc vlasy...
...alebo,si mozes dat trvalu,na velke natacky.../ma vyhodu v tom,ze nebudes musiet stale po umyti natacat vlasy.../