Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

LECITIN + RYBY OLEJ RNG :))) >>

rita

DELPHIA, super a krasne si to napisala.Presne ako ty, aj ja DAKUJEM tym istym ludom.Akoby si to pisala v mojom mene.Tiez si tu vazim pana RNG, DAMIANA a NAVYHO.Tychto troch ludi si velmi, velmi vazim.Tiez, ked tu zopar jedincov utocilo na damiana, nechapala som ich zmyslanie.Mozu sa hanbit.Nechcem ich menovat.Tiez Navymu dakujem za rozpis stranok na niektore produkty u nas.Hoci su priserne drahe, ale aspon viem, ze su.
Takisto som ako ty rada, ze som sa od tychto ludi dozvedela spustu novych veci v oblasti zdravia.Stranky, ktore su adresovane panovi RNG citam pravidelne kazdy den uz vyse roka, ako som sem zacala chodit.Na jeho rady som si pokupila doplnky od neho a cuduj sa svete.Hufy lekarov, ktorí mi roky nevedeli pomoct a len si ma pohadzovali medzi sebou, tak RNG mi dokazal pomoct aj cez net a ani ma nemusel vysetrovat.Je to na zamyslenie, ze? A popritom beriem iba doplny.Citim sa ovela, ovela lepsie.Este to sice nie je ono, ale ako on povedal, musim byt trpezliva a necakat, ze to, co som mala pokafrane roky sa mi da do poriadku za par mesiacov.
Takze pan RNG dakujem zo srdcaa dufam, ze nam budete pomahat aj nadalej.

delphia

ano, RNG je dobry clovek. zadarmo tu od neho dostavame VELMI hodnotne informacie a rady. v sucasnosti, ked sa za vedomosti platia obrovske peniaze, on nam tie svoje serviruje sta na tacke rovno pod nos! zo srdca ti za to dakujem!!!! si slachetny clovek. a samozrejme za seba sa chcem podakovat aj damianovi za jeho cenne vedomosti a rady a Nawy za rady a pomoc pri vyhladavani pripravkov na nasom trhu. :)
p.s.: 22 rokov pracujem v zdravotnictve a som odchovana na vylucne medicinskych objavoch a praktikach, bez akejkolvek alternativnej moznosti. hambim sa, ze taky dlhy cas som hlupo a slepo verila vylucne len poznatkom ortodoxnej mediciny. Dakujem Bohu, ze som sa doklikala nedavno na tuto stranku, lebo moje chapanie zdravia a starostlivosti on sa RADIKALNE!!! zmenilo. otvorili ste mi tu oci a beriem to ako najkrajsi vianocny darcek v mojom zivote,na zaklade ktoreho sa budem vediet aktivne a hlavne efektivne starat o zdravie nielen svoje, ale aj mojej milovanej rodiny.
DAKUJEM :)

rita

RNG, chapem ta, ze v lekarnach tie doplnky velmi clovek nezozenie.Ale co mame robit?Kde inde to hladat?Vies, mozno ze vo vacsich mestach ako Blava, Kosice aj maju predajne s vyzivovymi doplnkami, predajne zdravej vyzivy a celkom v dobrom vybere doplnkov, neviem, ale co my, ktori zijeme v malych mestach? U nas o tom ani nechyrovat.Preto ako jediny zdroj a vychodisko vidime lekarne, hoci vieme, ze tam ten sortiment doplnkov je uplne mizivy.Ale co narobime? U teba v USA to mate iste na kazdom kroku, ale u nas je to nula bodov.Preto sme boli a verim si to tvrdit aj za viacerych na tomto portali, velmi stastní, ze ty si otvoril nieco take na Slovensku a hlavne za rozumne ceny.Ale kedze sa to postupne zrusi, co teraz?Sme hotoví.Ved keby to bolo bezne dostat u nas, tak nemame problem, kupime si to inde a hoc aj o par korun drahsie a uplne by nam stacilo, ze ty nam budes iba nadalej mudro radit.Ale teraz sme prisli o vela.

RNG

a2, nechapem preco sa ludia snazia kupit na silu potravinove doplnky v lekarnach. Lekarne predavaju hlavne lieky, hoci niektore maju aj potravinove doplnky, ale to nie je ich normalny tovar.

RNG

Redsun, nie lyzicku, ale lyzicu lecitinu raz do tyzdna.
A najlepsie sa to da rovno do zeleninovej polievky a po 15 minutach sa to uplne rozpusti, takze nepoznas, ze to tam je.Alebo do omaciek a podobne.Ale sa nesmie kombinovat s mastnymi vecami, lebo sa naviaze na mast a potom uz nemoze cistit cievy od nasich usadenych tukov
Mozno si to zamiesat aj do jogurtu, nasypat na salat a pod, ale v polievke rozpustene to nikto nepozna.

RNG

rita, zialbohu na naozajstny ucinok tam musia byt vsetky tie spomenute, vcitane boru, stroncia a vitaminov D a K.
Velka vacsina mineralovych doplnkov ma alebo zle viazane mineraly(slaba absorbcia) alebo nie vsetky(slabe zabudovanie).
Rozdiel medzi absorbciou v roznych vazbach moze byt az 10: 1 a v zabudovani este vacsi.
Telo nie je velmi dobre skladiste vodorozpustnych latok, ak nemas vsetku naraz pokope na vytvaranie kosti, postupne sa to z tela vyhodi. Cim vacsie molekuly(organicky viazane) tym dlhsie zotrvaju v tele a tym vacsiu moznost(prilezitost) sa maju zabudovat.

redsun

aj ja to vravim ze RNG je clovek s dobrym srdcom !!!!!! vie pomoct poradit proste ako nas osobny lekar !!!

ano som si pozrel ten lecitin na tej stranke si ho objednam :))) a ako ho mam jest dal lylizcku lecitinu do vody a vipit to ? kujeeem !!!

rita

RNG, ano, presne tie mineraly mam doma, uz 5-te balenie od teba.Len som chcela vediet, ze ked uz ich nebudu mat v Lucenci, tak si budem musiet zhanat u nas a preto som chcela vediet, aby si mi napisal , ze ake zakladne mineraly by v tom ktorom doplnku mali byt na prvom mieste obsiahnute.Staci, ked tam bude vapnik, horcik zinok? Ci este nejake ine?
Dakujem

RNG

biosen kokosak je fajn.
Na mineraly, ja som mal dobry produkt-vysokoabsorbovatelnu formu a spravne zlozenie od firmy Swanson
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

LECITIN + RYBY OLEJ RNG :))) >> - Fórum - ZDRAVIE.sk