LEN TAMPONY

katu5ik

ja pouzivam vacsinou tampony.. niekedy musim aj vlozku ako poistku :( mavam velmi silnu menstruaciu...a tampon aj ked je plny, tak ta neupcha, ale to pretecie normalne von...

katu5ik

veritas - jedine ak nemenis ked mas a davas si pozor..jasne ze ked si nechas tampon v sebe pol dna, tak suhlasim...

soska

ja už asi deväť alebo desať rokov používam IBA tampóny, vložky neznesiem,ale treba používať kvalitné tampóny. pýtala som sa na to gynekolog. tak mi povedala, že sa to vôbec nemusí striedať a práveže pri vložkách žena skôr dostane nejakú infekciu. tampón si len treba správne zaviesť a necítite ho vôbec, je to veľmi pohodlné....to je moja skúsenosti!

zuzana23

nieco pravdy na tom je,tampony sa maju pouzivat len cez den, na noc vlozky.pretoze ako vies v noci by si musela chodit kazde dve az tri hodiny vymenit tampon.pouzivaj tie tampony kde mas to odporucanie od gynekologov co su asi OB.takisto sa maju menej pouzivat pri konceni menstuacie, kedy sa uz vylucuje ovela mensie mnozstvo krvi.aj tak to je asi u kazdej zeny individualne. ja ich pouzivam uz dlho, je to proste zvyk, vlozky fakt len ked musim, lebo su strasne nepohodlne a zrejme mam alergiu na to cim su napustene.bez tamponu nejdem ani krok

labello333

aj ja som pocula tykuto informaciu---a presnejsie od svojho gynekologa.nieje dobre pouzivat tampony, pretoze krv v tebe ostane...je to pravda.a potom su z toho v neskorsom veku starosti..upchate kanaliky vajecnikov, atd atd...ked uz nechces pouzivat vlozky vzdy, tak to aspon striedajte holky.aj ja som PROTI voci vlozkam, je to nepohodlne..ale do prace tampon, doma a aj vecer mozes vlozku.mas istotu...

mara

ja pouzivam tampony hlavne v noci, z vlozkami nemozem pohodlne spat, ked mi to steka po zatku... ale inak to striedam..nikdy si nedam tampon hned po tampone, ale vlozku a potom zase tampon...

ShaulaThalit

Tampóny sú dobré, ale netreba ich používať úplne stále... Napr. celý deň, ale na noc určite nie!!!