Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hygiena klitorisu

snežienka

K tejto téme je to fakt otras,kto mohol vôbec takúto tému založiť.Sú iné dôležitejšie veci v živote.
A na margo,Miloš M šup ho na tému Úzkosť,kde si ako doma.A rob niečo užitočné a nie iba rýpeš!!!!!

pele

Sarin to mas z tych tangacov, nie z hygieny :-))) Ved voda prinasa zdravie v kazdom smere. Ludia co sa kupu raz do tyzdna riskuju rakovinu koze sposobenu mnozenim bakterii, ktore narusaju bunkove jadro koznych buniek.

Sarin

Nech sa Vam netazi ti co ste to necitali tuto diskusiu od zaciatku... Odporucam prve tri strany (tie 36,37,38 ci jak to je) ja uz neviem, berem ze sa niekto sprchuje 2x za tyzden, ale ze neveri ostatnym ze sa sprchuju kazdy den tak to je sila... Ja sa sprchujem kazdy den niekedy aj dva krat. A mozno z toho mam tie problemy co mam... Lebo vidim ze tie baby co pisu, ze sa sprchuju raz dva krat do tyzdna nemusia behat po gynde tolko co ja

zuzana23

boli to preto ze to prehanas. okolie sa ma uvyvat len nejakym sprchovym gelom urcenym na takuto hygienu- v lekarni to mas najistejsie.ten kto to moc prehana tomu aj casto vznika ta kvasinkova choroba- ked ta vsetko svrbi. hlavne nepouzivaj ziadne hubky na umyvanie , tie su tak ci tak drsne. len rukou a trochu silnejsim prudom sprchy a samozrejme ten sprch. gel.Mydlo vysusuje a stiipe.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.