hygiena klitorisu

bimbo

to co je za otazka? preco by som mal trpiet panickou poruchou. zaujimalo ma, preco ma tema uzkost tak vela mailov, mrkol som sa tam a vidim,ze si tam pisu stale ti isti ludia o tom co robili, robia atd. s temou to uz nema nic spolocne.

neumyta

a ty ako vies co je v 21 storoci akceptovatelne? co si svetovy filozof? v tomto storoci sa hovori o tolkych veciach, ze by si sa cudoval.

bimbo

aj ked musim priznat, ze 90 percent prispevkov je tu o inom. lenze to je tak na kazdej teme. zacne sa o jednom a o chvilu sme uz na inej kolaji. ved si len pozri temu uzkost. uz je tam len rozkecavanie. a ako dlho.

bimbo

iii tato tema nie je ziadna blbost. jej zakladatelka sa spytala na nieco, co ju zaujimalo. je to jej vec. ale teraz sa tu uz riesia ine veci. nehnevaj sa, je sice smutne, ked je niekto chory a nevladny, ale co to ma spolocne s touto temou? ked ti nevyhovuje o com to tu je, tak zaloz temu o nevladnych ludoch. nikto ti nekaze toto citat.

bimbo

neumyta - no pridaj este trocha mudrych postrehov. napriklad kde pracujes a ci mas deti. aj oni tak setria vodou ako ty? to platite nizke mesacne poplatky, co?

iii

a čo keď sa musíte starať o bezvládneho starého človeka, ktorého neunesiete, lebo je ťažký. a ešte k tomu nosí plienky a musíte ho prebalovať? robíte sa fajnovky !!!
toto sú problémy, nie to či sa niekto umývy dvakrát za týždeň alebo každý deň. Ak budete chorí, bude vám jedno koľkokrát sa umyjete a budete ruky bozkávať tým, ktorý vás aspoň raz za deň opatria a utrú.
Už táto téma je totálna blbosť !!!

neumyta

a ked tu niekto trpi tak si to ty lebo to vidiet podla tvojho prispevku. asi si slobodny a zena za tebou pride len raz za dlhy cas alebo ked dobre zaplatis potom si taky neukojeny a zurivy.

neumyta

ja ti nekazem citat moje prispevky. ja si sama precitam co chcem ale nikoho nenutim citat moje. a tvrdis ze nechces ma urazit ale vsetko co pises je len sama urazka. ale ja sa neurazam, to len ty sa citis byt najmudrejsi a inteligent. taky inteligent, ktory kazdeho co ma iny nazor ako on zhadzuje. zato ze si poviem co si myslim slusny chlap zenu neuraza. ale pis si co chces. aj v honolullu alebo odkial si.