hygiena klitorisu

cistotna

pozri ja tu nechcem nikoho urazat,ale neviem ci ty si az taka vkusna,ked si umyvas VAGINU raz za tyzden,tak mi prepac.ale oralny sex ti asi chlap po tyzdni urobit nechce.

neumyta

preco by som mu mala vesat skatulu na nos? ja mam vaginu a on penis. tie patria k sebe a nie nejaky nos a skatula. nemyslis ze si nevkusna?

cistotna

pot sam o sebe nesmrdi,ale ked pride do kontaktu so vzduchom tak zacne smrdiet,ale ty si asi jedinna na svete,ktorej nesmrdi,co to ma s tym spolocne?no chcem vidiet chlapa,ktoremu by nevadilo keby si mu po tyzdni co si sa neumyvala zavesila s prepacenim skatulu na nos!

ika2305

pele si robil srandu. A čo už takí čo jedia každý deň cesnak alebo cibuľu a do toho si dajú rybu? To musí byť neskutočný smrad :-)Športový pot nesmrdí? No tak si skús niekedy zájsť do fitka kde je veľa rôznych ľudí. Každý ma svoj špecifický puch pre niekoho vôňu. Alebo ti pošlem spotené tričko? :-)

neumyta

no vidite, aj pele napisal, ze je ryby kazdy den a smrdi z nich. ajon si to uz vsimol. len sa ti cudujem, preco ich teda konzumujes. to ti nevadi ten smrad? tak ber ohlad aspon na svojich pribuznych alebo kolegov. to oni maju dychat tie tvoje vypary zapachajuce?

kamajka

mamička, prečooo??? tak zloženie nášho potu je priamo závislé od konzumácie rýb?? a čo ostatné potraviny, tie nemajú žiadny vplyv?

neumyta

preco by som nemala muza, co to ma spolocne s tym, ako casto sa umyvam. ani mu nebudem citat co to tu pisete bo by sa dobre uchechtaval. a ked sportujes a potis sa, co na tom? ved som nepisala, ze kto je ryby sa nepoti ale ze kto je ryby smrdi. takze ked nejes ryby, potit sa mozes ale pot ti nesmrdi. ked si das rybu, zacne ti pot smrdiet. tak to je. dufam, ze vam je to uz jasne.