Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hygiena klitorisu

eeeee

Jana C nechcela som tvoju babku urazit, ved ja som nevedela, ze nejaku mas, myslela som to obrazne, preboha.
5 otaznikov, ano, kedysi som hak brala.

Jana C

OKRUHLIAK
a prečo som podľa teba piča??? Normálne som sa zapojila do debaty... Nikomu nenadávam ani nič podobné, tak sa nauč aj ty slušnému správaniu, ak vieš vôbec čo to je!

breza

sranda, ked sa pozriet na veela vela tém, ktoré sa dost rozsirili, mozte si vsimnut, ze tie nanjovie prispevky sa zvrtli mimo tému, uz je to len o nadavani si, a podobnych veciach... no čo, čo už s nami:D

eeeee

jana c, nie vsetky kvapocky obsahuju spermie...Mam to z prvej ruky - manzel je gynekolog...Okrem toho vlastnim mikroskop, takze protirec svojej starej mame. Zdrava zena vlhne, ked ide do menopauzy, tak prestava, ale to potom pouziva hormonalnu masticku, aby nedrela. Este nieco?

Jana C

EEEEE
"kvapôčka lásky" obsahuje spermie, inak by tu nebehalo toľko neplánovaných detí :D Máš to aj v príručkách. A niektoré ženy nevlhnú, keď sú vzrušené, alebo len slabo

eeeee

katusik, musim ta opravit, aby si ako studentka nezomrela hlupa: zena vlhne zo vzrusenia, co sluzi na dobre klzanie a muz takisto vlhne od vzrusenia a sluzi to tiez na to blbe klzanie. Trosku nalistuj v encyklopedii, ty velka chytra studentka. Okrem toho "kvapocka lasky" nie je ejakulat. Tipujem vsak, ze sulozis ako velka, aj ked mas vedomosti malicke.

Jana C

ALL
neviem, čo si mám o tejto debate myslieť.... Už som tu bola pred pár dňami, keď ste sa (oprávnene) navážali do Nevady, ale teraz čo tu je...ZUZIK111 je buď nejaký strašný srandista, alebo strašne hlúpe dievča, keď v 16tich rokoch nevie pravopis, ani základnú anatómiu. Ja som chodila na učňovku, ale všetky moje spolužiačky aj baby z iných tried gramatiku ovládali. Niektoré (aj ja :) vyštudovali výšku. Keď som mala násť rokov, kupovali sme si Bravo a aj to ma poučilo o anatómii ľudského tela. Aj na prírodopise sme to preberali a hneď ako som sa naučila čítať (v 6 rokoch) som si prečítala knihu Naše dieťa. Takže od útleho detstva som vedela čo a ako... :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hygiena klitorisu - Fórum - ZDRAVIE.sk