Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zistim ze je vo mne diabol?

Príspevok v téme: Ako zistim ze je vo mne diabol?
somasimimo

mam divny pocit ze je vo mne diabol.zacinam si mysiet ze by som potrebovaa dobre prefackat a spametat sa .. a e sa uz nemam nad cim trapit tak vymyslam taketo debilny. ale je to mozne? teraz ma to tak naapdlo lebo sa pokusim zaspat som velmi vycerpana a neda sa mi zda a mam taky zvlasny pocit tak ma napadlo ci to nieje toto .........som mimo a zasluzila by som si facku alebo mam nieco aj urobit?moze to byt true?

zebydiabol

skor si myslim, ze si dnes toho veľa zjedla a tak máš veľa energie, namiesto prefackania, skus si ist zabehat okolo domu alebo po schodoch a uvidis, ze sa ti to zlepsi. ale ak chces verit takym blbostaicm ako diabol v tele, tak ver tomu, zacni sa tomu venovat a rozpitvávať a potom ťa už z toho nikto nevytiahne, budú z teba ťahať iba peniaze tzv. liečitelia

somasimimo

takze myslite ze sa mam zobudit a popytat niekoho oriadnu facku??... co ma napadlo....ale ked mne sa neda spat tak preco potom mam taky zvlasny pocit

somasimimo

myslis ze nie?..v kostole som kazdy piatok v ramci birmovky a nemam pocit ze by zhasinali sviecky..:) nepokusala som sa nikoho ani nic vyvolavat... pred tymto mam velky respekt... takze myslite ze som v pohode?

terre

Akurat v tebe by bol, nic lepsie na robote nema, len prave tebe strpcovat zivot. Skus ist do kostola, ked nezhasnu sviecky, mal by si byt o.k.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zistim ze je vo mne diabol? - Fórum - ZDRAVIE.sk