Strasne ticha

mm33

Ja som presne taká istá. Som tichá. A keď som s chlapcom tak je ticho.
Keď som v spoločnosti tak sa chytám keď je tam niekto ukecaný.

t333

so si myslime o tichych zenach?
mne osobne sa pacia... aj moj posledny objav ma zaujal tym aka bola ticha. teda nie vyslovene ticha, ale nebola to porste baba, ktora na seba uputaval pozrnost a to sa mi pacilo...
uz je to ale pasee a trochu som rozmyslal ci by vobec taka bab bola pre mna vhodna, kedze aj ja som podobny (intorvert). nechem to obracat na inu temu :) ... ale tiez by ma zaujimal vas nazotr na toto. je lepsia kombinacia extrovert-intorvert alebo introvert-introvert alebo je to jedno??

Verka

nece sa mi to citat ale priklad..ja odjakziva ticha seda miska som uplnou nahodou spoznala jednu kamosku ktora mi pripadala hrozne zaujmava a fajn a bola som pri nej sama sebou..nebola mi blizka kedze som ju poznala len kratko ale aj napriek tomu sa mi podarilo byt pri nej sama sebou a vsimla som si ze sahocikedy pobavila na tom co som povedala a pritom som sa nijak nesnazila byt vtipna a tak podobne ze ma celkom brala jak sa povie..byt sam sebou a tych koho mas zaujat zaujmes...len tolko

hamblivka

Dakujem vam vsetkym za prispevky:)) Ja mam 17 a dufam ze sa to zlepsi..zacnem na tom pracovat:) a velmi pekne dakujem za rady:))ň

iva20

hamblivka, ako vidis nie si v tom sama, je nas takych celkom dost. Ja som z toho tiez niekedy az zufala, strasne by som chcela byt ako vacsina ludi okolo mna, ale nejde to. U mna je to aj nizkym sebavedomim, ktore mi podkopavaju az prilis casto otazky ze preco som taka smutna a ze ci sa niekedy aj smejem a podobne hovadiny. Som asi taky premyslavejsi typ a odviazat sa viem iba s niekym koho uz fakt dobre poznam. Najdolezitejsie je aby si si ty sama nasla cestu k sebe, lebo kazdy je jedinecny a prave tu tvoju jedinecnost mozno prave teraz niekto hlada...hlavne sa netrapit tym ako by som mohla byt ale proste sa snazit "stravit" to aka som teraz. Ludia nemajte depky z toho ze ste tichi, no a co ked to niekomu druhemu vadi je to v nom a nie v vo vas.

t-phan

tiez som taky ako vy...komunikacia mi robi dost velky problem a hoci sa snazim ako mozem tak to nejde. Dokonca mam pocit ze ked som v hocijakej spolocnosti tak sa neviem uvolnit a nie som uplne prirodzeny. A to som uz na vyske a od zakladnej sa toho zmenilo teda len veelmi malinko. Stale som rovnaky, tichy.